21 قوس 1395, 09:06 کابل
  • دریادار سیاری: امنیت منطقه با حضور کشورهای منطقه ممکن است

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ما بر این باور هستیم که امنیت منطقه با حضور کشورهای منطقه ممکن است گفت: نیازی به حضور کشورهای فرامنطقه ای و دیگران نیست.

به گزارش خبرنگار ایرنا، امیردریادارحبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش عصر شنبه در آئین دیدار وابستگان نظامی کشورهای خارجی مقیم ایران اظهار کرد،  اطمینان داریم که این گردهمایی بزرگ بستری برای تحکیم روابط دولت ها، نیروهای مسلح و به خصوص نیروی دریایی باشد و زمینه ساز صلح پایدار تلقی شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران گفت،  پس ازدفاع مقدس در دوران سازندگی نیز نیروی دریایی ایران ضمن تامین امنیت پا به عرصه سازندگی در طیف های گوناگون گذاشت و در این باره گام های اساسی را برداشته است و امروز درجایگاه بسیار بالایی قرار دارد.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش ایران گفت: اکنون به برکت برخورداری از کارکنانی با صلابت و صداقت نه تنها تجهیزات ما در بالاترین سطح است بلکه با ساخت تجهیزات به روز نیروی دریایی در مقیاس جهانی عمل می کند.

دریادارسیاری با اشاره به برگزاری رزمایش های حرفه ای نیروی دریایی اظهارکرد: همزمان با برگزاری و نمایش افتخارآفرین و حرفه ای نیروی دریایی امروز درباره مبارزه با دزدان دریایی گام های موثری در جهت توسعه اقتصادی در دریا برداشته ایم.

وی ادامه داد: در این فرایند با برگزاری رزمایش های دریایی قدرت بازدارندگی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشته ایم و اقتدار و مالکیت ایران امروز فراتر از قبل و فراتر از مرزهای ایران به اثبات رسیده است.

تگ

کامنت