20 دلو 1396, 13:15 کابل
  •  سرتیپ دهقان: وحدت و بصیرت ملت ایران توطئه های دشمنان را خنثی می کند

مشاور فرمانده معظم کل قوای ایران در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح گفت: وحدت، بصیرت و آگاهی ملت ایران توطئه های دشمنان را در هر زمانی خنثی می کند.

به گزارش روز جمعه ایرنا؛ «سردار سرتیپ حسین دهقان» مشاور فرمانده معظم کل قوای ایران ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار کرد: جهاد، اتحاد، توکل، ایمان و ولایت عناصری هستند که هیچوقت اجازه دخالت دشمنان را در ایران نخواهد داد.

سرتیپ دهقان با بیان اینکه مردم ایران از آگاهی و فهم سیاسی بالایی برخوردارند افزود: مردم ایران، نظام اسلامی را دوست دارند و به این نظام و حکومت وفادارند.

مشاور فرمانده معظم کل قوای ایران با بیان اینکه امروز اقتدار و توان کشور به حدی رسیده است که دشمنان همواره به دنبال تضعیف جامعه و تغییر در افکار ملت هستند تصریح کرد: برای مقابله با ترفندهای دشمنان لازم است همه هوشیار باشند.

سرتیپ دهقان با بیان اینکه استکبار جهانی و آمریکا عامل بدبختی امروز همه ملت های مسلمان محسوب می شوند اظهار کرد: نظام سلطه با ایجاد گروه های تروریستی، کشورهای اسلامی را مورد هجمه و حمله قرار داده است.

مردم سراسر ایران اسلامی هر سال به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی در 22 دلو 1357 با حضور گسترده در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با آرمانهای بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید میثاق میکنند.

 

تگ

کامنت