18 جوزا 1397, 12:08 کابل

ملت ایران اسلامی با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر حمایت خود را از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند و همبستگی خود را با فلسطینیان در مبارزه با صهیونیست ها و استکبار جهانی اعلام کردند.

ملت ایران در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و همزمان با روز جهانی قدس، با حضور باشکوه و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و با شعار «روز جهانی قدس،‌ پیروزی جبهه مقاومت،‌ شکست فتنه آمریکایی-صهیونیستی‌، عزم ملت فلسطین برای بازگشت» همچون سال‌های گذشته، شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آل سعود و خائنین منطقه» به ویژه مزدوران تکفیری و داعش و تداوم شعار آزادی فلسطین و قدس سردادند.

راهپیمایان همچنین با در دست داشتن پلاکاردها و دست نوشته‌هایی اشغالگری‌های رژیم صهیونیستی را محکوم و با آرمان آزادی قدس شریف تجدید میثاق کردند.

مقامات کشوری و لشکری جمهوری اسلامی ایران هم همگام با ملت بزرگ ایران، فریاد حمایت از مردم مظلوم فلسطین سر دادند و جنایات ضد بشری رژیم اشغالگر قدس را محکوم کردند.

راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان در بیش از 900 شهر ایران برگزار شد  و پنج هزار و سیصد خبرنگار داخلی و خارجی این راهپیمایی را در سراسر ایران پوشش دادند.

قراراست قطعنامه راهپیمایی روز جهانی قدس در پایان این مراسم قرائت شود.

راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با ایران در دیگر کشورهای مختلف جهان برگزار می شود.

 

تگ

کامنت