18 جوزا 1397, 15:00 کابل

امام جمعه موقت تهران، گفت: جمهوری اسلامی ایران پای اقتدار موشکی ایستاده‌ است و هرچقدر بخواهد موشک تولید می‌کند و بُرد آن را افزایش می‌دهد.

آیت‌الله «احمد خاتمی» در خطبه های نماز جمعه این هفته تهران که همزمان با روز جهانی قدس برگزار شد، با ابراز امیدواری نسبت به نابودی رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: آمریکا و رژیم صهیوینستی دشمنان مشترک اسلام و خداوند هستند و توطئه و برنامه دشمنان به فراموشی سپردن مسئله فلسطین یا عربی‌ تلقی شدن این موضوع است اما امروز رژیم صهیونیستی به چنان ذلتی دچار شده که نخست‌وزیر این رژیم در اروپا دوره‌گردی می‌کند. 

خطیب نماز جمعه تهران، همچنین گفت: راهپیمایی روزجهانی قدس تنها علیه رژیم صهیونیستی بلکه علیه آمریکا، سازشکاران مرتجع منطقه و کسانی بود که مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان علیه مسلمانان را شکل دادند.

احمد خاتمی خاطر نشان کرد: سازشکاران مرتجع منطقه امروز برای به رسمیت شناختن رژیم فاسد صهیونیستی مسابقه گذاشته اند ولی بدانند این مسابقه مقدمه سقوط آنها است.

امام جمعه موقت تهران، اصل ولایت‌فقیه، نفرت از رژیم صهیونیستی و اقتدار موشکی را سه محور وحدت در ایران برشمرد و تاکید کرد: اقتدار موشکی، نفوذ منطقه‌ای و فعالیت هسته‌ای سه عنصر اقتدار ایران بوده که کاربرد نظامی ندارد چراکه تعالیم اسلامی با کاربرد نظامی فعالیت هسته‌ای مخالف است. 

 

تگ

کامنت