06 سنبله 1397, 11:22 کابل

رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت:پاسخگو بودن به‌عنوان بالاترین نقطه قوه مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

«حسن روحانی» رئیس جمهوری اسلامی ایران روز سه‌شنبه در جلسه سوال از رئیس جمهوری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی ایران تصریح کرد: هیچ‌کس فکر نمی‌کند پاسخگو بودن به‌عنوان ضعف است،همه مسئولان باید درچارچوب وظایف خود و قانون پاسخگو باشند.
رئیس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: هیچ کس از مردم شریف ایران و از دوستان ایران در جهان و دشمنان جمهوری اسلامی فکر نکنند، امروز آغاز شکافی در بین مجلس و دولت است؛ مجلس و دولت هدف بزرگی را بر دوش دارند این مسئولیت را با هم به مقصد می رسانند.
رئیس قوه مجریه ایران با بیان اینکه مردم حق دارند بپرسند؛ مردمی که در دولت یازدهم در طول چهار سال و در ماه‌های اولیه دولت دوازدهم شاهد تحول مثبت در اقتصاد، فرهنگ، مسایل اجتماعی، امنیت ملی و در سیاست داخلی و خارجی بوده‌اند، تصریح کرد:امروز برایشان این سوال مهم مطرح شده که چه شده است که مردم ما باید از آینده زندگی و کشور خود نگران باشند.
رئیس جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه باید برای مردم توضیح داده شود که مشکلات با هدایت رهبری، هماهنگی سه قوه و نیروهای مسلح حل خواهد شد، خطاب به ملت بزرگ ایران گفت:دولت تلاش خواهد کرد توطئه‌های آمریکا خنثی شود.
روحانی افزود: دولتمردان آمریکا فکر نکنند از پایان جلسه امروز مجلس شورای اسلامی خوشحال خواهند بود؛  بدانند از پایان جلسه امروز به شدت اندوهبار خواهند شد؛ چون پایان جلسه امروز، اتحاد بالاتر بین مجلس و دولت و بین قوه قضائیه و نیروهای مسلح تحت نظارت و راهبری مقام معظم رهبری است.

 

تگ

کامنت