23 قوس 1397, 14:15 کابل
  •  خطیب نماز جمعه تهران: دشمنان در ضربه زدن به ایران ناکام خواهند ماند

امام جمعه موقت تهران با اشاره به توطئه های دشمنان ضد ایران از زمان پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دشمنان در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام خواهند ماند.

حجت الاسلام و المسلمین «کاظم صدیقی» در خطبه های این هفته نماز جمعه تهران با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با گذشت چهل سال از زمان پیروزی خود همچنان بالنده است افزود: بسیج کشورهای منطقه برای مقابله با توطئه های دشمنان و ایجاد سدی آهنین برای شکست توطئه های آنان در سوریه، عراق و لبنان نشان می دهد که انقلاب اسلامی همچنان طراوت دارد.

حجت الاسلام و المسلمین صدیقی همچنین با اشاره به تحریم های ظالمانه آمریکا ضد ایران اظهار کرد: مردم ایران با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی از تحریم ها عبور خواهند کرد و به دشمنان بار دیگر ثابت می کنند که پشتیبان نظام اسلامی هستند.

امام جمعه موقت تهران به اعتراضات گسترده مردم فرانسه نیز اشاره کرد و گفت: فرانسه که در توطئه ها آمریکا ضد ایران شریک واشنگتن است، خود به بن بست رسیده است.

نمازگزاران تهرانی پیش از اقامه نماز جمعه با سردادن شعارهایی سیاست های ضد انسانی آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود ضد مردم منطقه را محکوم کردند.

 

تگ

کامنت