26 دلو 1397, 15:23 کابل
  •  امام جمعه موقت تهران: حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن سیلی محکمی بر دشمنان بود

خطیب نماز جمعه تهران حضور نسل جوان در ۲۲ بهمن امسال (11فوریه2019) را شگفتی‌ساز توصیف کرد و گفت: حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن سیلی محکمی بر چهره شیاطین و دشمنان ملت ایران بود.

حجت الاسلام «محمدجواد حاج‌علی‌اکبری» در خطبه های نماز جمعه این هفته تهران، تصریح کرد: ملت ایران روز دوشنبه در 22 بهمن، زیباترین تقوای جمعی را به نمایش گذاشتند، ملتی که از چنگال فرعونیان زمان و استکبار نجات پیدا کردند و طعم آزادی و استقلال را چشیدند.

امام جمعه موقت تهران، «صبر» و «شکر» را دو رکن اصلی شکل گیری یک امت برگزیده الهی دانست و افزود: نماد شکرگزاری ملیِ ملت ایران در 22 بهمن امسال بود و حضور بزرگ و حماسی ملت بزرگ ایران در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی جلوه بدیعی داشت.

حاج‌علی‌اکبری، با بیان اینکه ملّت ایران در مسیر فتح قلّه‌های بزرگ قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: ملت ایران با وجود هجمه سنگین رسانه‌ای، دشمنی‌ها، تحریم‌ها و شرایط دشوار اقتصادی در روز 22 بهمن حماسه آفریدند همگان به این حماسه اعتراف کردند.

خطیب نماز جمعه تهران همچنین به بیانیه راهبردی «گام دوم انقلاب» رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به ملت ایران اشاره کرد و گفت:  رهبر معظم انقلاب اسلامی آرمان‌ها، مسیر طی شده ، شرایط کنونی و مسیر پیش رو را در نقشه‌ راه روشن، خلاصه‌ کرده‌اند و در اختیار ملّت ایران قرار داده‌اند.

 

تگ

کامنت