06 حمل 1398, 09:45 کابل
  •  آخرین اخبار از حادثه سیل شیراز ؛ 19 کشته و 105 زخمی

شمار قربانیان حادثه سیل روز دوشنبه در شهر شیراز استان فارس (جنوب ایران)، به 19 نفر افزایش یافت.

به گزارش ایرنا؛ «سعید نمکی» وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران شامگاه دوشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران استان فارس گفت: شمار جانباختگان در حادثه سیل شیراز به 19 نفر افزایش یافته است.

«پیرحسین کولیوند» رئیس سازمان اورژانس ایران نیز تعداد مصدومان حادثه سیل شیراز را ۱۰۵ نفر اعلام کرد و افزود: تعدادی از این مصدومان در بیمارستان بستری و تعدادی نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

«محمد باقر نوبخت» رئیس سازمان برنامه و بودجه ایران که پس از وقوع سیل به شیراز سفر کرد، شامگاه دوشنبه در جلسه شورای مدیریت بحران استان فارس با تاکید بر رسیدگی ویژه به وضعیت مصدومانی که درپی این حادثه در مراکز درمانی به سر می برند گفت: تمام تدابیر لازم برای جبران خسارت های ناشی از سیل اندیشیده شده است.

«حسن روحانی» رئیس جمهوری اسلامی ایران نیز روز دوشنبه در پیامی با تسلیت جان باختن شماری از ایرانیان در سیل اخیر، از مسوولان ذیربط خواست تلاش های خود را برای کاستن از مشکلات مناطق آسیب دیده و یاری مردم، مضاعف کنند.

«علی لاریجانی» رئیس مجلس شورای اسلامی ایران هم با صدور پیامی وقوع سیل در استان فارس و جان باختن تعدادی از هموطنان در این حادثه را تسلیت گفت و افزود: نهادهای خدماتی برای رفع خسارت آسیب دیدگان ‌و رفع آلام و نگرانیهای آنان، اقدامات لازم را به سرعت انجام دهند.

 

تگ

کامنت