25 دلو 1396, 09:08 کابل
  •  هفتمین سالگرد انقلاب بحرین؛ شکست آل‌خلیفه برای تضعیف انقلابیون

معاون دبیرکل جمعیت اسلامی الوفاق ملی بحرین گفت: همه تلاش‌های آل‌خلیفه برای تضعیف ملت بحرین به شکست انجامیده؛ ملت بحرین از اراده لازم برای ادامه دادن به راه خود برخوردار است و صرف‌نظر کردن از حقوق خود در قاموس آنان نیست.

به گزارش العالم؛ «شیخ حسین الدیهی» معاون دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین به مناسبت سالگرد انقلاب 14 فوریه سه‌شنبه‌شب تصریح کرد: گزینه‌های خشونت و بی‌رحمی و استفاده از زور و کمک گرفتن از بیگانگان، شکست خورده؛ درسال 1389 مشکل سیاسی وجود داشت، اما امروز مشکلات متعدد است و به خاطر فرار از مشکلات، این بحران‌ها گسترده‌تر شدند.

«شیخ حسین الدیهی» افزود: گفتمان ملی فراگیر «شیخ عیسی قاسم» رهبر شیعیان بحرین، الهام‌بخش ملت شد؛ پاسخ نظام به تلاش‌های شیخ عیسی قاسم، قرار دادن وی تحت بازداشت خانگی است؛ ملت بحرین به تحرکات و فعالیت‌هایش تا دست‌یافتن به حقوق خود ادامه خواهد داد. 

معاون دبیرکل جمعیت اسلامی الوفاق ملی بحرین تصریح کرد: نخست وزیر قطر در حضور پادشاه بحرین با «شیخ علی سلمان»، دبیرکل این جمعیت تماس گرفت و اکنون نظام بحرین پس از هفت سال او را به جاسوسی برای قطر متهم می‌کند؛ ملت بحرین اقدام آل‌خلیفه را برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی هم نمی‌پذیرد.

«شیخ حسین الدیهی» خاطرنشان کرد: رژیمی که هیچ کسی نمی‌تواند آن را بازخواست کند، نمی‌تواند چیزی را تقدیم کند و رژیم آل‌خلیفه امروز می‌خواهد چهره‌هایی را جایگزین شخصیت‌های سیاسی و آنها را بر جامعه تحمیل کند.

امروز، 14 فوریه 2018( 25 دلو 1396)، یادآور شروع انقلاب مردم بحرین است. هفت سال از انقلاب مردم بحرین موسوم به «انقلاب مروارید» می‌گذرد؛ انقلابی که درآن؛ مردم این کشور با وجود سیاست سرکوب‌گرانه آل‌خلیفه ثابت قدم هستند.

بحرین از 25 دلو 1389 شاهد انقلاب مردمی ضد رژیم آل خلیفه است. مردم بحرین خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

 

تگ

کامنت