24 جوزا 1397, 14:44 کابل
  • هلاکت یکی از خطرناک ترین عناصر تروریستی داعش در کرکوک

یک منبع اطلاعاتی اعلام کرد: یکی از خطرناک ترین عناصر تکفیری تروریستی داعش معروف به « جلاد سیاه پوش» در استان کرکوک ( شمال عراق) به هلاکت رسید.

به گزارش روز پنجشنبه شبکه العالم؛ این منبع اطلاعاتی که خواست نامش فاش نشود گفت:  نیروهای امنیتی در یک عملیات ویژه،   مسئول انفجارهای اخیرا در کرکوک  و شش نفر از همراهان وی را در منطقه الدبس در استان کرکوک به هلاکت رساندند.

این منبع آگاه هلاکت  سرکرده داعش  موسوم به  جلاد سیاه پوش  را به مثابه فلج شدن فعالیت تیم های  تروریستی مخفی در کرکوک دانست و افزود:  در مخفیگاه  وی  چندین نقشه و آدرس اهدافی که قرار بود در حملات بعدی مورد حمله قرار بگیرد کشف شد.

در همین حال ، «فلاح یایجلی» نامزد انتخابات پارلمانی عراق از جبهه ترکمانی در کرکوک  با هشدار درباره افزایش حملات عناصر مخفی داعش در« یایجی» ، «الدبس» و «قره تپه»  تأکید کرد:  باید با کار اطلاعاتی دقیق و عملیات متعدد این تروریستها را شناسایی و آنها را نابود کرد .

با وجود اعلام پایان نظامی داعش در اواخر نوامبر 2017 توسط «حیدر العبادی » نخست وزیر عراق، فعالیت ها و حملات پراکنده این گروه تروریستی در برخی مناطق شمال از جمله کرکوک و شرق و  اطراف بغداد ادامه دارد .

تگ

کامنت