علمی

 • این گیاه دارویی سرطان را نابود می‌کند

  این گیاه دارویی سرطان را نابود می‌کند

  سنبله 29, 1396 18:18

  افسنطین شیرین حاوی ترکیبی به نام آرتمیسینین است که دلیل ناتوانی بقای سلول های سرطانی در حضور این گیاه محسوب می شود. آرتمیسینین هر چیزی را از انگل تا باکتری، قارچ و سلول سرطانی می کشد، در شرایطی که کاری با سلول های سالم ندارد.

 • کاهش سریع درد کمر

  ۵ مکمل طبیعی برای کاهش سریع درد کمر

  سنبله 29, 1396 15:52

  برخی مکمل ها همراه با یک رژیم سالم، ورزش منظم، مدیریت استرس و ... از بهترین گزینه ها برای رفع کمردرد هستند. به طوری که با مصرف آنها شاید نیازی به مصرف قرص های مسکن نداشته باشید.

 • بهترین خوراکی‌ها برای سم زدایی بدن

  بهترین خوراکی‌ها برای سم زدایی بدن

  سنبله 29, 1396 15:40

  فرقی نمی‌کند چقدر تغذیه‌ی سالمی داشته باشیم، به هر حال خون ما، هر روز، سموم و ضایعات بیشتری تلنبار می‌کند. این سموم می‌توانند طبیعی باشند که توسط متابولیسم خود بدن، تولید شده، و یا مواد شیمیایی بیرونی از داروهای گوناگون، غذاها، مواد آرایشی و بهداشتی.

 • وعده صبحانه

  ۵ کلید شگفت انگیز برای کاهش تری گلیسیرید در وعده صبحانه

  سنبله 28, 1396 15:12

  تری گلیسیرید نوعی چربی است که با آنچه می خورید ارتباط دارد و می تواند خطر ابتلا به حمله قلبی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

 • خواص ضد التهابی زنجبیل

  آب زنجبیل را بنا به ۷ دلیل با معده خالی بنوشید

  سنبله 28, 1396 15:06

  خواص ضد التهابی زنجبیل کاملا شناخته شده است اما این گیاه پرقدرت، برای حفظ سلامت دستگاه گوارش شما نیز بسیار مفید بوده و سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می کند

 • «کبد چرب»

  تدابیر ویژه طب سنتی برای درمان «کبد چرب»

  سنبله 28, 1396 14:56

  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار اجتماعی ؛ کبد بزرگترین غده بدن است, یک تا یک و نیم کیلوگرم وزن دارد, کبد در سمت راست و زیر آخرین دنده‌های پایینی جا دارد, دوسوم فضای کبد از سلول‌های کبدی که به آنها هپاتوسیت‏ می‌گویند, تشکیل شده است. کبد چرب بیماری نسبتاً شایعی است که از انباشته شدن […]

 • شرایط بدن وقتی تنها آب بنوشید

  شرایط بدن وقتی تنها آب بنوشید

  سنبله 28, 1396 14:38

  زمانی که برای 30 روز تنها نوشیدنی شما آب باشد، مغز سریعتر واکنش نشان می دهد. از آنجایی که مغز به مقدار بسیار زیادی اکسیژن نیاز دارد تا عملکردی بهینه ارائه کند، و آب یکی از بهترین منابع برای آن محسوب می شود، قدرت مغزی شما تقویت خواهد شد.

 • نوما

  بیماری وحشتناکی که از ایدز کشنده تر است

  سنبله 28, 1396 12:56

  نوما نام بیماری نادری است که در آن صورت بیمار به تدریج خورده می شود.

 • خواص گردو

  خواص گردو؛ از کاهش وزن تا پاکسازی کبد

  سنبله 27, 1396 18:37

  گردو یک از خوراکی‌های بسیار ساده‌ای است که برای سلامتی‌تان فوق‌العاده مفید است. گردو، خواص غذایی خاص خودش را دارد و یکی از منابع با ارزش پروتئین، چربی‌های سالم، فیبر، استرول‌های گیاهی و بسیاری از ویتامین‌ها و مواد معدنی محسوب می‌شود.