27 دلو 1397, 16:15 کابل
  •   کسب چهار عنوان قهرمانی کمربند طلایی توسط تیم کیک‌بوکسینگ مهاجرین افغان

تیم کیک بوکسینگ مهاجرین افغانستانی در جمهوری اسلامی ایران در اولین شب نبرد سازمان فایت کلاب ایرانیان، به چهار مقام قهرمانی(کمربند طلایی) و دو نائب قهرمانی دست یافت.

به گزارش خبرگزاری آوا؛در این مسابقات که روز پنج‌شنبه(25 دلو) از سوی سازمان فایت کلاب ایرانیان در شهر نظرآباد ولایت البرز ایران برگزار شد، هفت بازیکن کیک بوکسینگ مهاجر به سرپرستی خداداد جعفری، نماینده فدراسیون ملی کیک بوکسینگ افغانستان در ایران و سرمربی‌گری شیهان سید رضا موسوی و سن‌سی مرتضی بابایی، به مصاف حریفانی از کشور ایران رفتند.
 
در پایان این دور از مسابقات، تیم منتخب مهجرین بعد از نبردهایی سخت، موفق به کسب چهار کمربند قهرمانی و دو مقام نائب قهرمانی شدند.
 
این در حالی است که حریف ایرانی حسن‌رضا رضایی در وزن 85 کیلوگرم به روی رینگ حاضر نشد و این بازی بدون نتیجه باقی ماند.
 
نتایج این مساباقت به شرح زیر می‌باشد:
ـ ۶۰ کیلوگرم، اسماعیل حسینی، مقام اول
ـ ۶۵ کیلوگرم، سید حمیدرضا حسینی، مقام اول
ـ ۷۰ کیلوگرم، خادم حسین رسولی، مقام اول
ـ ۷۵ کیلوگرم، حمیدرضا رضایی، مقام دوم
ـ ۹۰ کیلوگرم، عظیم احمدی، مقام دوم
ـ در وزن اوپن، مهدی جعفری، مقام اول

این در حالی است که هم‌زمان با این مسابقات، فدراسیون ملی کیک بوکسینگ افغانستان در نامه‌ای، خداداد جعفری را به مدت یک سال، به عنوان نماینده رسمی این فدراسیون در جمهوری اسلامی ایران معرفی کرده است.
 
در این نامه، دستگیر پنجشیری، رییس فدراسیون ملی کیک بوکسینگ افغانستان از مقام‌های سفارت افغانستان در ایران، فدراسیون ملی ورزش‌های رزمی جمهوری اسلامی ایران و هم‌چنین انجمن‌های فرهنگی ورزشی مقیم ایران خواسته تا با آقای جعفری همکاری نمایند.

تگ

کامنت