• چرا باید خوردن وعده غذایی صبحانه را جدی بگیریم؟

  چرا باید خوردن وعده غذایی صبحانه را جدی بگیریم؟

  حوت 18, 1397 16:29

  مهم‌ترین وعده غذایی صبحانه است که از بسیاری لحاظ اهمیت زیادی دارد. خوردن صبحانه با آرامش و البته به طور مستمر کاهش وزن، تمرکز بیشتر در طی روز، قلب سالم تر برای شما خواهد داشت و البته اینکه خوردن صبحانه در کنار خانواده می‌تواند ارتباطات درون خانواده را تقویت کند. به غیر از همه اینها دلایلی پزشکی از فواید صبحانه وجود دارد که خوردن صبحانه را الزام می‌کند.

 • اگر این نشانه ها را دارید باهوش تر از حد نرمال هستید !

  اگر این نشانه ها را دارید باهوش تر از حد نرمال هستید !

  دلو 24, 1397 16:09

  نظرتان در خصوص هوش خودتان چیست؟ آیا به نظرتان آدم باهوشی هستید یا از بهره هوشی خود چندان رضایت ندارید؟ اگر تاکنون تست آی کیو نداده اید، می توانید با علائم دیگری هوش خود را تخمین بزنید. اگر موارد اشاره شده در مطلب زیر را در خود سراغ دارید، بهتر است بدانید که باهوش تر از حد نرمال هستید.

 • تجربه کاهش وزن با پیاده روی بیشتر و استرس کمتر

  تجربه کاهش وزن با پیاده روی بیشتر و استرس کمتر

  دلو 09, 1397 17:15

  همه ما می دانیم که با دویدن، دوچرخه ثابت و... می توانیم وزنمان را کاهش دهیم ولی گاهی اوقات تنها چیزی که برای کاهش وزن نیاز داریم برداشتن یک قدم است.

 • فواید قهوه تلخ برای سلامتی و همچنین لاغری

  فواید قهوه تلخ برای سلامتی و همچنین لاغری

  جدی 17, 1397 18:37

  قهوه یکی از مفیدترین نوشیدنی ها در سراسر دنیا است، پس برای بدست آوردن سلامتی و جلوگیری از ابتلا به برخی از بیماری ها مصرف این نوشیدنی خوش طعم را در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهید

 • کاهش وزن با زردچوبه

  کاهش وزن با زردچوبه

  جدی 12, 1397 15:46

  زردچوبه از ادویه‌های شناخته شده و پرمصرف است که علاوه بر ویژگی طعم‌دهندگی مطلوب به مواد غذایی دارای خواص ضد التهابی نیز هست.