18 عقرب 1397, 12:12 کابل
  •  سفر به عربستان با گذرنامه رژیم صهیونیستی

وبسایت اسرائیلی نوست، به زودی صهیونیست ها با گذرنامه رژیم صهیونیستی به عربستان سفر می کنند.

وبسایت «مزراح هتیخون» روز جمعه افزود، عربستان سعودی در راستای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به زودی این امکان را برای صهیونیست ها فراهم خواهد کرد تا با گذرنامه اسرائیل به عربستان سفر کنند.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص نیز نوشت ، با توجه به نزدیکی بیش از پیش عربستان و رژیم صهیونیستی، دارندگان گذرنامه های اسرائیلی مستقیما" وارد عربستان خواهند شد.

این روزنامه اخیرا از تصمیم عربستان برای جلوگیری از ورود فلسطینی های دارای گذرنامه موقت به آن کشور خبر داد و افزود، در پی این تصمیم عربستان، بیش از یک میلیون فلسطینی مسلمان ساکن اراضی اشغالی 1948 نمی توانند فریضه حج را به جا آورند.

  اخیرا" هیأت علمای عربستان با تاکید بر این‌که عادی‌سازی روابط به معنای مشروعیت بخشیدن به رژیم صهونیستی است، تصریح کرد: این اقدام مجوزی برای تداوم کشتار مردم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی است و به سازمان ملل و نهادهای غربی اجازه می دهد تا طرح های ناعادلانه در مورد فلسطین را پیش ببرند.

عادی‌سازی روابط برخی کشورهای عربی از جمله عربستان و امارات با رژیم اسرائیل در حالی صورت می‌گیرد که بر اساس آمار، این رژیم از سال 1967 تا 2017 بیش از 42 هزار فلسطینی را به شهادت رسانده و ده‌ها هزار نفر را مجروح و آواره کرده است.

تگ

کامنت