10 میزان 1395, 10:37 کابل
  • دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
    دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: اجازه پیروزی کلینتون فاسد را در انتخابات نمی دهیم.

دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، روز جمعه در سخنرانی انتخاباتی خود در میشیگان گفت: هیلاری کلینتون تنها به دنبال منافع شخصی خود است و ما در 18 عقرب آینده به فساد کلینتون پایان خواهیم داد و آمریکا را به راس قدرت باز می گردانیم.

او اضافه کرد: از زمانی که بیل کلینتون سمت خود را ترک کرد به همراه همسرش یکصد و پنجاه میلیون دلار بابت سخنرانی های خود پول گرفته اند؛ به دلیل فساد و رسوایی های کلینتون سالهاست که زیان گسترده ای به مردم آمریکا وارد شده است.

ترامپ با بیان اینکه هیلاری کلینتون در طول سالهای گذشته کمکی به مردم آمریکا نکرده است، تصریح کرد: آمریکایی ها در سال جاری به هیلاری خواهند گفت که دیگر بس است.

وی تاکید کرد: آمریکایی های آفریقایی تبار هرگز به کلینتون رای نخواهند کرد چرا که پی برده اند هدف سوء استفاده وی قرار گرفته اند.

نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: ما شش تریلیون دلار در منطقه خاورمیانه(غرب آسیا) هزینه کردیم و ما با این پول می توانستیم دو بار آمریکا را بسازیم.

دونالد ترامپ تصریح کرد: من تنها برای منافع ملت آمریکا کار خواهم کرد و هرگز از هیچ طرفی دستور نخواهم گرفت.

ترامپ تاکید کرد: بار دیگر اردوی آمریکا را قدرتمند خواهیم ساخت و با رسانه های فاسدی که شکوفایی این کشور را به سرقت بردند، مقابله خواهیم کرد.

 

تگ

کامنت