رخدادها و رویدادها

 • منشور آسمانی: قرآن از نگاه قرآن (2)

  جوزا 07, 1396 11:29

  در برنامه گذشته، گذری کوتاه برابعاد مختلف قرآن از دیدگاه و گرایش های مفسران داشتیم. در این برنامه درباره اصالت وخاستگاه نزول قرآن، مطالبی را به یاد خدای بزرگ مطرح می سازیم که امید است مورد توجهتان قرار گیرد .

 • مروری بر مراقبات ماه مبارک رمضان(2)

  جوزا 07, 1396 11:21

  ماه رمضان یعنی این که انسان خود را در این ماه میان طاعت و عبادت قرار داده تا نفس او با تمرین و به انجام رساندن عبادات، نرم و آماده بندگی و کشش به سوی خدای خود باشد.

 • ایران : بهترین مقصد گردشگران

  جوزا 07, 1396 11:19

  ایران به دلیل پیشینه تاریخی، تنوع جغرافیایی، قومی و فرهنگی، دیدنی های متنوعی دارد که بازدید از آن ها می تواند هر گردشگر را با هر ذوق، علاقه، سن و ملیتی که دارد راضی کند و موجب لذت بردن او از سفر به ایران شود.

 • دور اندیشی

  جوزا 07, 1396 11:17

  در این برنامه از ضرورت دور اندیشی در سبک زندگی رضوی با شما سخن می گوییم.

 • منشور آسمانی: قرآن از نگاه قرآن (1)

  جوزا 06, 1396 13:40

  دوستان همراه، ضمن تبریک فرارسیدن ایام پربرکت ماه خیر و رحمت رمضان، با ویژه برنامه 5 دقیقه ای، «منشور آسمانی» در 30 روز ماه رمضان در خدمت شما هستیم تا در این ماه مبارک که ماه نزول قرآن نیز می باشد، به بررسی و معرفی کلام آسمانی قرآن از نگاه قرآن بپردازیم. با ما همراه باشید.

 • مروری بر مراقبات ماه مبارک رمضان(1)

  جوزا 06, 1396 13:35

  با آغاز ماه مبارک رمضان، با ویژه برنامه ای سه دقیقه ای «مراقبات ماه مبارک رمضان» هر روز در خدمت شما هستیم تا با بهره گیری از گنجینه عظیم معارف ائمه (ع) و آموزه های اسلام، ضمن پرهیز و مراقبت از انجام یکسری رفتارها، کردارمان را در این ماه مبارک هر چه بیشتر روحانی و آسمانی نماییم. از شما دعوت می کنم که در ایام ماه مبارک با این برنامه همراه ما باشید.

 • بانو "نصرت امین" اولین بانوی مجتهد در جهان اسلام

  جوزا 06, 1396 13:29

  بانو امین در توصیف حالات خود می فرماید: "بعد از گذشتن زمان طفولیت و کودکی، همواره قلبم را متعلق و متوجه به شیء و امر ناشناخته (خداوند متعال) می دیدم و نفسم را طالب ادراک و فهم آن می دیدم لکن نمی دانستم حقیقت آن چیست و راه وصول و رسیدن به آن چگونه می باشد تا اینکه عطا کرد پروردگارم مرا و چشمم را به نور توحید روشن گردانید و بر قلبم درهای اشراقات الهی گشوده شد." به مناسبت سالروز وفات ایشان، ویژه برنامه ای تدارک دیده ایم که به سمع شما می رسانیم. با ما همراه باشید.

 • بررسی مطبوعات چاپ کابل 3 جوزا 1396

  جوزا 03, 1396 11:40

  "نا امنی ها در شهر کابل افزایش یافته است"،"احزاب جهادی و فصلی که گذشته است" و "بررسی رویداد چهارصد بستر به کجا خواهد رسید" عناوین سرمقاله های مهم روزنامه های چاپ امروز افغانستان است که در ادامه میخوانید:

 • موزه های جنگ، میراث رشادت و ایثار: ویژه روز آزادسازی خرمشهر

  جوزا 03, 1396 11:33

  در اکثر نقاط دنیا سعی می‌شود با اختصاص موزه‌هایی، هم یاد جان‌باختگان جنگ برای همیشه حفظ شود و هم‌ کاری کنند تا مردم امروز درک صحیحی از جنگ و اثرات آن بر اجتماع داشته باشند. در ادامه نگاهی به این موزه ها در ایران خواهیم داشت .