• بازی آمریکا در افغانستان با مهره سوخته داعش

  بازی آمریکا در افغانستان با مهره سوخته داعش

  حوت 19, 1397 11:13

  شنیدن نام داعش برای افکار عمومی با قتل و غارت همراه شده است . علیرغم این بدنامی باز هم شاهدیم که آمریکا راضی است در دست آنها از تفاله هایشان برای اغراض منطقه ای خود استفاده کند . یکی ازاین اغراض منطقه ای افغانستان و شنیدن واژه ی داعش در این منطقه بلافاصله ذهنها را به طرف آمریکا می کشاند که با چه حساب کتابی این مهره های سوخته در دست آمریکا برای بازی جدید جا گرفته اند؟

 • انعکاس

  انعکاس

  حوت 16, 1397 16:13

  حمله به مراسم سالگرد شهید عبدالعلی مزاری در کابل. بررسی اهمیت جنگلات در افغانستان و گفت و گو با محمد کاظم همایون رئیس محیط زیست کابل.

 • انقلاب در یک نگاه -18

  انقلاب در یک نگاه -18

  دلو 30, 1397 13:33

  در این برنامه ، به بررسی آراء خانم دکتر «لیلی عشقی» در خصوص انقلاب اسلامی ایران خواهیم پرداخت.

 • انقلاب در یک نگاه -17

  انقلاب در یک نگاه -17

  دلو 30, 1397 13:28

  در این برنامه ، به بررسی آراء «فرد هالیدی» در خصوص انقلاب اسلامی ایران خواهیم پرداخت.

 • انقلاب در یک نگاه -15

  انقلاب در یک نگاه -15

  دلو 30, 1397 13:20

  در این برنامه ، به بررسی آراء «مایکل فیشر» در خصوص انقلاب اسلامی ایران خواهیم پرداخت. لطفاٌ همراه ما باشید.

 • آمریکا نگاه از درون

  آمریکا نگاه از درون

  دلو 28, 1397 13:03

  از جمله مهمترین رویدادهای هفته گذشته آمریکا باید به تلاش این کشور برای رقابت موشکی با روسیه و چین، مصوبه مجلس نمایندگان آمریکا درباره توقف حمایت این کشور از ائتلاف سعودی در جنگ یمن، برگزاری نشست ضد ایرانی ورشو توسط آمریکا در لهستان و تشدید مداخله جویی آمریکا در امور داخلی ونزوئلا اشاره کرد.

 • انعکاس

  انعکاس

  دلو 24, 1397 16:44

  تجلیل رهبران حکومت وحدت ملی افغانستان از صبغت الله مجددی. حضور افغانستان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران در تهران و گفت و گو با سید رضا حسینی میثم مشاور ارشد وزیر اطلاعات و فرهنگ افغانستان.

 • انعکاس

  انعکاس

  دلو 15, 1397 16:48

  درخواست احزاب سیاسی افغانستان از ارگ ریاست جمهوری مبنی بر نگرانی از حضور استخباراتی آمریکا در افغانستان و گفت و گو با کارشناسان سیاسی. بررسی نشست مسکو و گفت و گو با کارشناسان سیاسی. حضور بازرگانان افغانستان در کرمان و بخش دوم گفت و گو با سید مهدی طبیب زاده مدیر اتاق بازرگانی کرمان و کبیر نوری از تجار افغانستانی.

 • مولفه قدرت دفاعی ایران و خطای محاسباتی دشمن

  مولفه قدرت دفاعی ایران و خطای محاسباتی دشمن

  دلو 09, 1397 11:26

  اکنون در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، دشمنان دیرینه ی این انقلاب از همان اول بیکار ننشسته اند و همه ی تلاش خود را به کار بردند تا اولا اگر توانستند این انقلاب را از مسیرش منحرف کنند و اگر هم نتوانستند عقبه ی آن یعنی ملت را دلسرد کنند.

 • شکست طرح ضد ونزوئلایی آمریکا در شورای امنیت

  شکست طرح ضد ونزوئلایی آمریکا در شورای امنیت

  دلو 07, 1397 13:24

  تحولات سیاسی اخیر در ونزوئلا و حمایت علنی و دخالت آشکار آمریکا در امور داخلی این کشور واکنش‌های منفی جهانی به ویژه از سوی قدرت‎هایی چون روسیه و چین را به دنبال داشته است.