• آمریکا نگاه از درون

  آمریکا نگاه از درون

  جدی 30, 1397 12:42

  با سلام خدمت شنوندگان گرامی. با برنامه دیگری از مجموعه آمریکا بدون نقاب درخدمت شما هستیم.همچون برنامه های قبل در ابتدا به مهم ترین اخبار و تحولات امریکا طی هفته گذشته نگاهی خواهیم انداخت.

 • انعکاس

  انعکاس

  جدی 26, 1397 16:20

  استقبال پارلمان افغانستان از عملیات های نظامی وزارت دفاع و هشدار طالبان بر قطع مذاکرات صلح و گفت و گو با کارشناسان. بررسی دستگیری مرضیه هاشمی خبرنگار پرس تی وی در آمریکا و گفت و گو با کارشناسان ایرانی و افغانستانی.

 • صهیونیزم خانه عنکبوت

  صهیونیزم خانه عنکبوت

  جدی 25, 1397 12:46

  برنامه ای که هر هفته در چنین ساعتی از رادیو دری صدای جمهوری اسلامی ایران نشر می شود . در این برنامه نگاهی داریم به خونریزی صهیونیستها در حق مظلومان

 • تحولات شرق میانه

  تحولات شرق میانه

  جدی 24, 1397 12:50

  محکومیت سیاستهای ضد فلسطینی تشکیلات خودگردان ازسوی فلسطینیان، تشدید سرکوبگری های آل خلیفه با چراغ سبز آمریکا، تشدید احساسات ضد آمریکایی در عراق همزمان با تحرکات مشکوک آمریکا در این کشور و تشدید نقض آتش بس الحدیده توسط ائتلاف سعودی که تهدیدی برای توافق صلح استکهلم است از جمله مهمترین تحولات خاورمیانه درهفته گذشته بود.

 • میعادگاه موحدان

  میعادگاه موحدان

  جدی 24, 1397 08:55

  هزاران تن از مردم مسلمان کابل با حضور گسترده در تمامی مساجد جامع این شهر آیین عبادی-سیاسی نماز جمعه ی این هفته را با شکوه هر چه بیشتر به پا داشتند .

 • افغانستان درهفته ای که گذشت

  افغانستان درهفته ای که گذشت

  جدی 22, 1397 11:21

  سفر مشاور امنیت ملی افغانستان به هند،واکنش پاکستان به تهدیدات نخست وزیرهند، غیر قانونی بودن تاخیر در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان،اذعان فرمانده آمریکایی به شکست در جنگ افغانستان، ازمهمترین تحولات هفته گذشته افغانستان بود.

 • بالاخره سر آمریکا به سنگ می خورد

  بالاخره سر آمریکا به سنگ می خورد

  جدی 18, 1397 17:29

  کم کم دنیا صدای به سنگ خوردن سر آمریکا را می شنود. صدایی که امروز فقط توسط ترامپ توئیت می شود و دوری نمی پاید که باید توسط کنگره به قانون تبدیل شود. این صدا و این سنگ هم چیزی نیست جز دست اندازی های بی دست آورد آمریکا در چارگوشه ی جهان.

 • گذری بر رخدادهای خاورمیانه

  گذری بر رخدادهای خاورمیانه

  جدی 17, 1397 13:57

  در هفته ای که گذشت، تحولات لبنان، یمن و سرزمین های اشغالی در زمره مهمترین تحولات خاورمیانه بود که در این برنامه به طو مبسوط تری بررسی می شود.

 • انعکاس

  انعکاس

  جدی 05, 1397 15:00

  مراسم تشییع پیکر آیت الله «سید محمود هاشمی شاهرودی*دیدار دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران با رهبران حکومت وحدت ملی *علل عقب ماندگی ادارات افغانستان * نمایشگاه آثار دستی کودکان کم توان ذهنی در هرات

 • انعکاس

  انعکاس

  قوس 19, 1397 16:28

  نخستین نشست هیات مذاکره کننده حکومت در کابل و نشست پژوهشی صلح در مشهد - انتقادها از برخورد دوگانه حکومت با فرماندهای محلی - فراخواندن کارمندان ثبت احوال از ایران و گفتگو با سرکنسول - سفر وزیر خارجه پاکستان به کابل - افزایش تولید عسل در ننگرهار - افتتاح مکاتب جدید در هرات و........