• کنکاش

  کنکاش

  قوس 02, 1397 16:00

  بررسی دلایل ضرورت وحدت بین مسلمانان و وضعیت وحدت مذاهب اسلامی در افغانستان

 • امام حسین(ع) محور وحدت

  امام حسین(ع) محور وحدت

  سنبله 22, 1397 16:40

  حسین(ع) با ایستادگی در برابر دروغ و نیرنگ، ایثار بزرگ و شهادتی سرخ را رقم زد که شوری در همه دلها ایجاد کرد. خون سرخ حسین جانی تازه در پیکرهای افسرده و منجمد دمید و وحدتی بزرگ برای احیای حق و نابودی ظلم ایجاد کرد. حسین آغاز قصه ای بزرگ شد که تا امروز دلها را مشغول خود ساخته است و همه انسانها را به حقیقتی ناب فرامی خواند.

 • پیام حج مقام معظم رهبری

  پیام حج مقام معظم رهبری

  سنبله 01, 1397 16:38

  آیت الله خامنه ای در پیام حج : «حج ، در این مکان و در این محدوده‌ی زمانی، همیشه و در همه‌ی سالها، با زبان رسا و منطق آشکار، مسلمانان را به اتّحاد فرامی خوانَد. و این در نقطه‌ی مقابلِ خواست دشمنان اسلام است که در همه‌ی دورانها و بویژه در این دوران، مسلمانان را به صف آرایی در برابر یکدیگر تشویق می کرده‌اند و می کنند.»

 • امامزادگان (2) 

  امامزادگان (2) 

  سرطان 29, 1397 16:49

  در جمهوری اسلامی ایران به دلیل عدم آگاهی دقیق از روز تولد این امام زاده شریف، در چندسال اخیر روز ششم ذی القعده روز میانی دهه کرامت که باولادت حضرت معصومه(س) آغاز و با روز تولد امام رضا(ع) به پایان می رسد، به عنوان روز بزرگداشت حضرت احمدبن موسی(ع)  نامگذاری شده است.

 • قرآن، ریسمان محکم الهی

  قرآن، ریسمان محکم الهی

  ثور 10, 1397 16:47

  حضرت آیت الله خامنه ای: « ولایت کفّار، مسلمانها را بدبخت می کند؛ مثل این ولایتی که امروز مشاهده می کنید و بعضی از کشورها با رژیم صهیونیستی بنا می کنند به مبادله‌ی کلمات محبّت‌آمیز و ارتباطات گوناگون سیاسی و اقتصادی و غیره.»

 • اسلام آوردن یک منکر خدا

  اسلام آوردن یک منکر خدا

  حمل 16, 1397 19:39

  روبن تازه مسلمان استرالیایی می گوید: « دوباره قرآن را برداشتم و از جایی که می‌ خواندم شروع به خواندن کردم و یکدفعه آیه ‌ای با این مضمون را مقابل چشمهایم دیدم: کسانی از شما که تقاضای نشانه می ‌کنید، آیا به قدر کافی به شما آیات و نشانه‌های خود را نشان نداده‌ایم؟ به اطراف خود بنگرید، به ستاره‌ها نگاه کنید به خورشید بنگرید و آب را ببینید، اینها نشانه‌هایی برای افراد دانا است.»

 • کنکاش

  کنکاش

  دلو 13, 1396 15:00

  تحلیل و بررسی بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص برنامه های امریکا در افغانستان، منطقه و جهان اسلام و وظایف مسلمانان در این رابطه

 • قدس ، خاستگاه ادیان الهی (2)

  قدس ، خاستگاه ادیان الهی (2)

  قوس 28, 1396 15:52

  در این برنامه به جایگاه ییت المقدس نزد مسلمانان و تصرف این شهر توسط مسلمانان و بناهای ساخته شده به دست مسلمانان اشاره شده است.

 • کنکاش

  کنکاش

  سرطان 02, 1396 15:00

  اهمیت مساله فلسطین برای جهان اسلام و ضرورت دفاع و حمایت مسلمانان و آزادیخواهان جهان از مردم مظلوم فلسطین و حقوق آنان

 • منشور آسمانی: قرآن از نگاه قرآن (10)

  منشور آسمانی: قرآن از نگاه قرآن (10)

  جوزا 17, 1396 13:36

  برنامه منشور آسمانی باامید به این که اعمال وعبادات ما مورد قبول درگاه الهی قرار گرفته باشد . از شما دعوت می کنیم به برنامه امروز منشور آسمانی با موضوع مخاطبان قرآن توجه فرمایید .