• صهیونیزم خانه عنکبوت

  صهیونیزم خانه عنکبوت

  جدی 18, 1397 13:55

  با احترام و سلام به مخاطبان خوبی که وقت برای شنیدن برنامه ی صهیونیسم خانه ی عنکوبت اختصاص داده اند . برنامه ای که هر هفته در چنین ساعتی از رادیو دری صدای جمهوری اسلامی ایران نشر می شود . در این برنامه نگاهی داریم به خونریزی صهیونیستها در حق مظلومان در سال گذشته ی مسیحی یعنی 2018 و تلاشهای موشکی فلسطینی ها در این سال برای حفاظت از خود و دفاع در مقابل رژیم تا بن دندان مسلحی همچون رژیم صهیوینستی

 • کنکاش

  کنکاش

  قوس 02, 1397 16:00

  بررسی دلایل ضرورت وحدت بین مسلمانان و وضعیت وحدت مذاهب اسلامی در افغانستان

 • طلوع خورشید هدایت(ویژه سالروز ولادت رسول گرامی اسلام(ص)

  طلوع خورشید هدایت(ویژه سالروز ولادت رسول گرامی اسلام(ص)

  عقرب 29, 1397 11:22

  او شخصیتی شگفت است که انسانهای بیشماری را بر کشتی هدایت نشاند و طی قرنهای متمادی آن را در امواج متلاطم حوادث به پیش برد .

 • امام حسین(ع) محور وحدت

  امام حسین(ع) محور وحدت

  سنبله 22, 1397 16:40

  حسین(ع) با ایستادگی در برابر دروغ و نیرنگ، ایثار بزرگ و شهادتی سرخ را رقم زد که شوری در همه دلها ایجاد کرد. خون سرخ حسین جانی تازه در پیکرهای افسرده و منجمد دمید و وحدتی بزرگ برای احیای حق و نابودی ظلم ایجاد کرد. حسین آغاز قصه ای بزرگ شد که تا امروز دلها را مشغول خود ساخته است و همه انسانها را به حقیقتی ناب فرامی خواند.

 • پیام حج مقام معظم رهبری

  پیام حج مقام معظم رهبری

  سنبله 01, 1397 16:38

  آیت الله خامنه ای در پیام حج : «حج ، در این مکان و در این محدوده‌ی زمانی، همیشه و در همه‌ی سالها، با زبان رسا و منطق آشکار، مسلمانان را به اتّحاد فرامی خوانَد. و این در نقطه‌ی مقابلِ خواست دشمنان اسلام است که در همه‌ی دورانها و بویژه در این دوران، مسلمانان را به صف آرایی در برابر یکدیگر تشویق می کرده‌اند و می کنند.»

 • عید فطر، پاداش بندگی

  عید فطر، پاداش بندگی

  جوزا 29, 1397 12:38

  آیت الله خامنه ای : « مثل همه‌ی کشورهای آزاد دنیا، مردم فلسطین - فلسطینیان واقعی- بایستی مورد سؤال قرار بگیرند؛ چه مسلمانشان، چه مسیحی‌شان و چه یهودی‌شان؛ آنهایی که فلسطینی‌اند، نه آنهایی که از جاهای دیگر وارد فلسطین شده‌اند. آراء آن کسانی که فلسطینی هستند باید مورد مراجعه قرار بگیرد و از آنها نظرخواهی بشود و آنها نظامِ حکومتیِ کشورِ فلسطین را معیّن کنند؛ »

 • نوروز، رمز پیوستگی فرهنگی(1)

  نوروز، رمز پیوستگی فرهنگی(1)

  حمل 09, 1397 20:48

  اطلاع از آیین ها همواره بر پیوستگی فرهنگی افراد می افزاید. در این میان نوروز، جشنی کهن با کارکردهای فراوان در قلمر ایران زمین بوده و هست. یکی از کارکردهای این آیین کهن، نقش ان در پیوستگی فرهنگی ایرانیان است. در قالب دو برنامه سعی خواهیم کرد تا نقش نوروز در پیوستگی فرهنگی ایرانیان را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

 • کنکاش

  کنکاش

  قوس 17, 1396 15:00

  ضرورت وحدت اسلامی و وظایف دولت ها و مردم کشورهای اسلامی در این زمینه و نیز برای خنثی سازی توطئه های مختلف دشمنان

 • شکوه همدلی و اتحاد (3)

  شکوه همدلی و اتحاد (3)

  قوس 12, 1396 16:40

  مومنان همواره این حقیقت را تجربه کرده اند که هرگاه باهم جبهه ای متحد تشکیل داده اند، موفقیت و بهروزی را شاهد بوده اند و آنگاه که بذر تفرقه دشمن را آبیاری نموده اند، جهان اسلام حاصلی جز تشتت و انحطاط به خود ندیده است.

 • ظرفیت بی نظیر معنوی و اجتماعی حج

  ظرفیت بی نظیر معنوی و اجتماعی حج

  اسد 09, 1396 19:40

  رهبر معظم انقلاب ، حج را مظهر حضور ، وحدت و قدرت امت اسلامی توصیف می کنند که به این وسیله در مقابل دشمنان عرض اندام می کنند. ایشان همچنین حج را یک ظرفیّت بی ‌نظیر معنوی، در کنار یک ظرفیّت بی‌نظیر اجتماعی و جایی برای ابراز عقیده و بیان موضع امّت اسلامی می دانند.