۲۸ دی ۱۳۹۷, ۱۶:۲۹ Asia/Dushanbe
  • امام جمعه تهران: ادعای مبارزه غرب با تروریسم، دروغ است

خطیب نماز جمعه تهران گفت مرکز پولشویی و تامین مالی و تجهیزاتی تروریسم، آمریکا و غرب است و ادعای مبارزه این کشورها با تروریسم، دروغ است.

آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی در خطبه های نماز جمعه تهران افزود: آمریکا و غرب به همراه رژیم اسرائیل، حامیان بزرگ تروریسم در منطقه و جهان هستند.

وی افزود: این ایران بود که با داعش که تروریسم ساخته آمریکا است جنگید و این گروه تروریستی را از سوریه و عراق بیرون کرد.

خطیب نمازجمعه تهران به اعتراف آمریکایی ها به ایجاد داعش در منطقه با هدف تقسیم خاورمیانه اشاره کرد و گفت: آمریکا، رژیم اسرائیل و مزدوران منطقه ای آنها بزرگترین حامیان جنایت ضد مردم مظلوم یمن هستند.

آیت‌الله موحدی کرمانی همچنین به جنایت‌های رژیم صهیونیستی ضد مردم مظلوم فلسطین اشاره کرد و گفت: پس از اقدامات ضد فلسطینی رییس جمهوری آمریکا، مردم غزه هر جمعه تظاهرات مسالمت آمیزی در باریکه غزه برگزار می کنند که با اقدامات جنایتکارانه نظامیان اسرائیلی صدها فلسطینی شهید و هزاران نفر زخمی شده اند.

خطیب نماز جمعه تهران با انتقاد از سکوت کشورهای غربی و آمریکا در قبال جنایات رژیم صهیونیستی و عربستان در منطقه، تاکید کرد: تنها راه مقابله با رژیم صهیونیستی و آمریکا مقاومت و ایستادگی است که نتایج مثبت آن را می توان در سوریه، عراق، لبنان، فلسطین و خروج خجالت آور آمریکا از سوریه مشاهده کرد.

کامنت