۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۱۹:۱۱ Asia/Dushanbe
  • ولیعهد سعودی کجاست؟

عربی پست اطلاع داد که هیچ کس نمی داند محمد بن سلمان ولیعهد عربستان از سه روز پیش و پس از ترک الجزایر کجاست و هواپیمای وی پس از تاخیر در دیدارش با پادشاه اردن کجا فرود آمده است.

به گزارش رادیو تاجیکی صدای خراسان به نقل از اسپوتنیک، قرار بود محمد بن سلمان پس از الجزایر به اردن سفر کند، در حالی که در سفر به الجزایر نیز نتوانست با بوتفلیقه دیدار داشته باشد و علت آنرا، مبتلا شدن رئیس جمهوری این کشور به انفولانزا اعلام کردند.

در این خبر این سوال مطرح می شود که هواپیمای ولی عهد سعودی کجا فرود آمده است؟

آخرین بار، بن سلمان در الجزایر دیده شده اما مشخص نیست که بعد از الجزایر به کجا رفته و آیا شاهزاده سعودی به صورت پنهانی به عربستان بازگشته است یا اینکه هنوز در خارج از کشورش به سر می برد و در حال انجام دیدارهای سرّی با دیگر دولتهاست. تا از خشم افکار عمومی در امان بماند.

یک منبع ویژه در گفتگو با عربی پست اطلاع داد: از زمان آغاز سفرهای بن سلمان که با امارات شروع شد وی هنوز به کشور خود بازنگشته است.

مساله عجیب آن است که رسانه های رسمی سعودی هم هیچ خبری مبنی بر فعالیتهای  محمد بن سلمان در خارج یا داخل این کشور، منتشر نمی کنند.

آخرین خبری که خبرگزاری رسمی سعودی «واس» در مورد محمد بن سلمان منتشر کرد، مربوط به ترک الجزایر بود، بی آنکه مقصد بعدی وی مشخص باشد.

کامنت