ثور 16, 1399 19:07 Asia/Kabul
  • توزیع کمک های غذایی و بهداشتی میان ۵ هزار مهاجر توسط دانشجویان افغانستانی

دانشجویان افغانستانی دانشگاه ولی عصر(عج) و دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان میان ۵ هزار مهاجر افغانستانی کمک های غذایی و بهداشتی توزیع کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، دانشجویان افغانستانی دانشگاه ولی عصر(عج) و دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان میان ۵ هزار مهاجر افغانستانی کمک های غذایی و بهداشتی توزیع کردند.

علی آرمند نژاد، مدیر دفتر روابط بین الملل دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان در این باره گفت: تعدادی از دانشجویان افغانستانی این دانشگاه و دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان، در اجرای طرح بهبود سلامت حیات مهاجران در این شهرستان، بین پنج هزار افغان مهاجر در شهرستان رفسنجان کمک های مواد غذایی و بهداشتی توزیع کردند.

علی آرمند نژاد افزود: این دانشجویان در حال تلاش برای اجرای این طرح بشر دوستانه در سراسر ایران هستند و این طرح مورد توجه مقامات داخلی و خارجی افغانستان و ایران قرار گرفته و تحسین سفارت جمهوری اسلامی افغانستان، وزارت مهاجرین و عودت کنندگان افغانستان، وزارت خارجه افغانستان، وزارت خارجه ایران و سایر نهادهای بین المللی را در پی داشته است.

آصفه استانزهی، سرپرست این گروه فعال در طرح بشر دوستانه نیز با بیان اینکه با وجود بیم از مبتلا شدن به کرونا گروه ما با قدرت تمام برای خدمت رسانی به جامعه بشریت گام برداشته است، افزود: شناسایی پنج هزار نفر با تحقیقات میدانی و بررسی های خانه به خانه انجام شده و تلاش شده است همچنان هنگام توزیع این بسته ها به مردم آسیب پذیر جامعه هدف، نکات بهداشتی بیشتر رعایت شود.

کلیدواژه