قوس 22, 1399 14:30 Asia/Kabul
  • اعلامیه وزارت امور داخله افغانستان در پیوند به حملات راکتی امروز در کابل
    اعلامیه وزارت امور داخله افغانستان در پیوند به حملات راکتی امروز در کابل

وزارت امور داخله افغانستان در پیوند به حملات راکتی امروز در کابل با نشر اعلامیه ای اطمینان داده است که دست اندرکاران این حملات را دستگیر خواهد کرد.

‎به گزارش خبرنگار رادیودری، وزارت امور داخله افغانستان امروز شنبه ۲۲ قوس ۱۳۹۹ نوشت: تلاش دشمنان مردم افغانستان در ماه‌های اخیر با تشدید خشونت‌ها و به خیال سقوط برخی ولسوالی‌ها‌ به ناکامی مواجه شد. آنان میدان جنگ را باخته‌اند و با تغییر رویکرد، روی اهداف نرم متمرکز شدند. با اطمینان می‌گوییم که نیروهای قهرمان امنیتی و دفاعی کشور هر عمل وحشیانه‌ تروریستان را پاسخ داده‌اند.
‎در پیوند به حملات نرم دشمن بالای مردم، اخیراً نیروهای قهرمان امنیتی چندین گروه خورد و بزرگ تروریستی را که در سازماندهی و انجام حملات تروریستی در کابل نقش داشتند، بازداشت کرده‌اند.
‎به هموطنان عزیز خود به خصوص شهروندان کابل اطمینان می‌دهیم که رویداد تروریستی امروز کابل با جدیت تمام زیر بررسی قرار دارد و عاملان این جنایت بازداشت و به کیفر خواهند رسید.
در پیوند به همین خشونت‌ها صبح امروز، دشمنان مردم افغانستان با استفاده از یک موتر نوع"سراچه" ده فیر مرمی راکت را از ساحه لب جر، مربوطات حوزه چهارم بر بخش‌های شهر کابل پرتاب نمودند که این راکت‌ها بر ساحات مسکونی منطقه هواشناسی و زن‌آباد مربوطات حوزه نهم و منطقه خواجه‌رواش مربوط حوزه پانزدهم اصابت نموده‌اند که در پی این رویداد، یکتن از هموطنان ملکی ما شهید و دو تن از هموطنان ما زخمی شده‌اند.

کلیدواژه