جدی 07, 1399 11:08 Asia/Kabul
  • ترامپ: انتخابات در افغانستان بسیار بهتر و امن‌تر از انتخابات ٢٠٢٠ آمریکا است
    ترامپ: انتخابات در افغانستان بسیار بهتر و امن‌تر از انتخابات ٢٠٢٠ آمریکا است

دونالد ترامپ در توییتی نوشت: یکی از جوانان نظامی که در افغانستان خدمت کرده به من گفت که انتخابات در افغانستان بسیار بهتر و امن‌تر از انتخابات ٢٠٢٠ آمریکا است.

به گزارش خبرنگار رادیو دری به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا که همچنان باور به باخت خود در انتخابات سوم نوامبر(13 عقرب) ندارد و حرف خود را درباره تقلب در انتخابات می‌زند، امروز توییت کرد: انتخابات ما با میلیون‌ها و میلیون‌ها رای پستی فاسد انتخابات یک کشور جهان سومی بود. رئیس جمهور قلابی!

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ ایالات متحده در توییتی نوشت: دادگاه عالی آمریکا در قبال تقلب گسترده‌ای که در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ رخ داد کاملا ضعیف و ناکارآمد عمل کرد. ما مدارک قطعی از تقلب داریم اما آنها حاضر نیستند بررسی کنند و می‌گویند "نه"! اگر ما انتخاباتی متقلبانه داشته باشیم، کشوری نخواهیم داشت.

رئیس‌جمهوری آمریکا اضافه کرد: میچ مک‌کانل، رهبر اکثریت مجلس سنا و جمهوری‌خواهان هیچ کاری نکردند و فقط می‌خواهند که زمان بگذرد. وزارت دادگستری، دفتر تحقیقات فدرال در قبال تقلب در انتخابات کاری نکردند.

ترامپ ادامه می‌دهد: باید خجالت بکشید، تاریخ از شما یاد خواهد کرد.

او در پایان نوشت: هرگز یاسی در کار نیست من شما را ششم ژانویه (17 جدی) در واشنگتن ملاقات خواهم کرد.

کلیدواژه