ثور 20, 1400 16:21 Asia/Kabul
  • اظهار همدردی مسئولان صدا و سیمای خراسان رضوی با مردم داغدیده افغانستان
    اظهار همدردی مسئولان صدا و سیمای خراسان رضوی با مردم داغدیده افغانستان

جمعی از معاونین و مسئولان صداوسیمای خراسان رضوی با حضور در محل تحریریه رادیو دری ضمن دیدار با همکاران افغانستانی خود، اقدام ضد انسانی حمله به مدرسه سید الشهدا(ع) در غرب کابل را شدیدا محکوم کرده و مراتب تسلیت خود را با خانواده های شهدای این حادثه ابراز کردند.

به گزارش خبرنگار رادیو دری، غلامعلی علیزاده سرپرست معاونت برنامه ریزی و نظارت صدا و سیمای خراسان رضوی در این دیدار گفت: دشمنانان اسلام با این اقدام وحشیانه هرگز به اهداف شوم خود که تفرقه افکنی در میان ملت افغانستان است دست نخواهند یافت.
وی در ادامه افزود: ضمن عرض تسلیت این حادثه غیر انسانی مراتب تاسف عمیق خود را به مردم افغانستان و به ویژه خانواده های شهدای این حادثه المناک ابراز می داریم و امیدواریم که دیگر شاهد چنین رویدادهای خونینی نباشیم.
مدیر رادیو دری نیز ضمن عرض تسلیت به همکاران خود در رادیو دری اظهار داشت که شهادت دختران دانش‌آموز افغانستانی در حمله تروریستی داغ سنگینی است که قلب هر انسانی را داغدار می کند.
وی خطاب به همکاران خود گفت: مردم ایران همیشه در کنار برادران افغانستانی خود هستند و این حادثه همه مردم ایران را متاثر کرد.
در این دیدار زینب بیات به نمایندگی از همکاران افغانستانی خود در رادیو دری از حضور معاونان و مدیران صدا و سیمای خراسان رضوی که برای عرض تسلیت و غم شریکی در جمع همکاران برون مرزی رادیو دری حضور به هم رساندند تقدیر و تشکر کرد.
در حادثه تروریستی روز شنبه در غرب کابل بیش از 200 نفر شهید و مجروح شدند که اکثریت ان ها دانش آموزان بودند.

کلیدواژه