ثور 24, 1400 10:57 Asia/Kabul
  • قدردانی مردم افغانستان از ابراز همدردی رهبر معظم انقلاب اسلامی
    قدردانی مردم افغانستان از ابراز همدردی رهبر معظم انقلاب اسلامی

مردم افغانستان از ابراز همدردی رهبر معظم انقلاب اسلامی با قربانیان مظلوم و بی دفاع جنایت تروریستی در غرب شهر کابل  قدردانی کردند.

به گزارش رادیو دری، مردم ،معلمان و کادر اموزشی مدرسه سید الشهدا در غرب کابل ، بیانات  اخیر حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در محکوم کردن  جنایت تروریستها در به خاک و خون کشیدن دانش آموزان  دختر را باعث تسلی خاطر بازماندگان و شادی روح شهدای این مدرسه  دانستند.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر سه شنبه، حمله تروریستی اخیر در کابل، پایتخت افغانستان را محکوم کردند و گفتند لعنت خداوند بر جنایتکارانی که غنچه‌ های مظلوم و نوگلان بی‌گناه دانش اموزان دختر افغانستان  را پرپر کردند و به خاک وخون کشیدند و با به شهادت رساندن این دختران نوجوان، جنایت را تا این حد گسترش دادند.

انفجار تروریستی روز شنبه در مدرسه سیدالشهدا در شهر کابل ۸۵ شهید و ۱۲۵ زخمی برجا گذاشته است .

هدف قراردادن دختران بی پناه کابل و شهادت مظلومانه آن‌ها  با زبان روزه  با واکنش‌های زیادی روبرو شد و خشم جهانیان را بر انگیخت .

هرچند تاکنون کسی مسئولیت این جنایت تروریستی را برعهده نگرفته، اما مشخص شده است که دشمنان مردم افغانستان بویی از اسلام و انسانیت نبرده‌اند و دشمن  مردم این کشور هستند.

 

 

کلیدواژه