سنبله 28, 1400 13:48 Asia/Kabul
  • وقوع انفجاری دیگر در جلال آباد
    وقوع انفجاری دیگر در جلال آباد

شهر جلال اباد امروز هم شاهد یک انفجار خونین بود.

به گزارش خبرنگار رادیو دری،این انفجار حوالی ساعت 9 صبح در نزدیکی مقام ولایت ننگرهار صورت گرفت.

 اداره ولایتی  در این مورد ابراز نظر نکرده اما یک منبع که نخواست نامش فاش شود می گوید که چند مجروح از این رویداد به بیمارستان مرکزی در شهر جلال اباد انتقال داده شده است.

 مسئولان بیمارستان نیز معلومات را به رسانه ها شریک نمی سازد.

از سوی دیگر غلام حیدر فقیر زی رئیس اداره برق ولایت ننگرهار در صفحه فیسبوک اش نوشته است که در نتیجه ی این انفجار لین برق مقام ولایت ومناطق اطراف ان قطع شده و طالبان به کارمندان اداره برق اجازه کار در ان ساحه را نمی دهد.

همچنین منابع نزدیک به طالبان گفته است که چند نفر در پیوند با انفجارهای روز گذشته از سوی طالبان بازداشت وتحت توقیف و بازجویی قرار گرفته اند اما درمورد هویت این افراد چیزی گفته نشده است .
از سوی دیگر در نتیجه ی درگیری شب گذشته در مربوطات ولسوالی کامه ی ولایت ننگرهار چند تن از هر دو طرف درگیر مجروح شده است .

 شاهدان عینی می گویند که شب گذشته افراد مسلح ناشناس بر منزل  گل دین یکتن از باشندگان ان ولسوالی که گفته میشود یکی از افراد مهم گروه داعش است ودر گذشته به این اتهام زندانی گردیده بود یورش برده و درگیری بین هردو طرف صورت گرفته است شاهدان عینی گفته است که بشمول گل دین چهارتن از اعضای خانواده وی زخمی شده و به طرف دیگر که تا هنوز هویت انان معلوم نیست نیز تلفات وارد شده است.

 اداره ولایتی ننگرهار تا اکنون در خصوص  این رویداد چیزی نگفته است.

بیش از 20 کشته و زخمی در انفجارهای جلال آباد

کلیدواژه