حوت 08, 1400 17:09 Asia/Kabul
  • برگزاری نمایشگاه \\\
    برگزاری نمایشگاه \\\"رحمة للعالمین\\\" ویژه مهاجرین افغانستانی مقیم ایران

نمایشگاه رحمة للعالمین ویژه مهاجرین افغانستانی مقیم ایران در رشته هنرهای تجسمی همزمان با عید مبعث برگزار می شود.

به گزارش رادیو دری به نقل از روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران، اسامی هنرمندان پذیرفته شده جهت حضور در نمایشگاه «رحمة للعالمین» ویژه هنرمندان افغانستانی مقیم جمهوری اسلامی ایران اعلام شد.

این نمایشگاه با همکاری مشترک اداره کل امور اتباع و مهاجرین استانداری تهران، موسسه فرهنگی اکو و شبکه آی فیلم 2 در رشته هنرهای تجسمی؛ از جمله خطاطی، نقاشی و عکاسی با محوریت موضوعی پیامبر گرامی اسلام، حضرت محمد (ص) همزمان با عید مبعث برگزار می شود.

آثار هنری عرضه شده در نمایشگاه «رحمة للعالمین» شامل تعداد زیادی از آثار فاخر هنرمندان افغانستانی در ایران و همچنین تعدادی از آثار برگزیده هیئت انتخاب و داوری می باشد.

گفتنی است آیین گشایش نمایشگاه «رحمة للعالمین» ویژه هنرمندان افغانستانی مقیم جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه ۹ حوت (اسفند) 1400 از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در موسسه فرهنگی اکو برگزار می شود.

بازدید از نمایشگاه برای عموم آزاد است و علاقه مندان می توانند همه روزه از تاریخ ۹ تا ۱۵ حوت (اسفند) از ساعت ۹ تا ۱۵ (به جز تعطیلات رسمی) به موسسه فرهنگی اکو واقع در تهران، خیابان موحد دانش(اقدسیه)، خیابان باقرالنمر، شماره ۱۰ مراجعه و از این آثار دیدن نمایند.

خانه هنرمندان ایران از هنرمندان افغانستانی استقبال می‌کند

کلیدواژه