اسد 15, 1401 18:23 Asia/Kabul
  • سوریه: رژیم وحشی اسرائیل از جنایت علیه مردم فلسطین ابایی ندارد
    سوریه: رژیم وحشی اسرائیل از جنایت علیه مردم فلسطین ابایی ندارد

وزارت امور خارجه سوریه تأکید کرد ، رژیم صهیونیستی از ارتکاب جنایات و اعمال تروریسم علیه مردم فلسطین هیچ ابایی ندارد.

به گزارش رادیو دری ، وزارت امور خارجه سوریه بعد از ظهر امروز شنبه با انتشار بیانیه ای جنایات رژیم  صهیونیستی علیه مردم فلسطین را محکوم  وتأکید کرد، تداوم اقدامات تروریستی صهیونیستها علیه غیر نظامی بی‌گناه فلسطین اشغالی به ویژه نوار غزه بار دیگر ثابت کرد که اسرائیل یک رژیم اشغالگر وحشی است که از ارتکاب جنایات و اعمال تروریسم علیه مردم فلسطین هیچ ابایی ندارد.

دربیانیه وزارت خارجه سوریه آمده است: دمشق حمایت و پشتیبانی خود را از برادران فلسطینی که مدافع حقوق خود در زندگی و آزادی هستند، اعلام می‌کند و از همه مردم فلسطین می‌خواهد که متحد شوند و با این تجاوزات مقابله کنند.

وزارت امور خارجه سوریه با اشاره به اینکه، عدم توجه جامعه بین‌الملل به خون کودکان، زنان و سالخوردگان، نشانگر همدستی با این تجاوز و نادیده گرفتن همه ارزشهای حقوق بین‌الملل و منشور سازمان ملل متحد است؛  رژیم صهیونیستی را مسئول این تنش خطرناک دانست و خواستار بازخواست مسئولان اسرائیلی شد که به جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت عادت کرده‌اند.

گفتنی است ،گروه‌های مقاومت مستقر در نوار غزه از صبح امروز شهرک‌های صهیونیستی مجاور باریکه غزه را در پاسخ به حملات جنگنده‌های صهیونیستی هدف حمله راکتی و خمپاره‌ای قرار دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی، امروز (شنبه)، در بیانیه‌ای اعلام کرد که برآورد می‌کند حملات دست‌کم تا یک هفته دیگر همچنان ادامه داشته باشد.

سوریه: از ملت فلسطین برای پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنیم

کلیدواژه