عقرب 25, 1398 13:38 Asia/Kabul
  • تاکید شورای‌عالی مجمع بیداری اسلامی بر لزوم وحدت مسلمانان

شرکت کنندگان در دوازدهمین نشست شورای‌عالی مجمع بیداری اسلامی بر حمایت از موفقیت های جبهه مقاومت، وحدت میان مسلمانان و موضوع فلسطین به عنوان اولویت نخست جهان اسلام تاکید کردند.

شرکت کنندگان در دوازدهمین نشست شورای‌ عالی مجمع بیداری اسلامی در تهران با صدور بیانیه ای اقدامات مداخله‌جویانه آمریکا در کشورهای اسلامی را محکوم کردند.
در این بیانیه آمده است،دشمنان اسلام و در صدر آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی برای تسلط بر جان، ناموس و اموال مسلمانان و ایجاد امنیت پایدار برای رژیم نامشروع اسرائیل تلاش می کنند.
شرکت کنندگان در دوازدهمین نشست شورای‌عالی مجمع بیداری اسلامی" وحدت جهان اسلام" و حاکم نمودن روح اخوت و برادری را تنها گزینه پیش‌رو برای موفقیت مسلمانان و شکست طرح‌ها، توطئه ها و نقشه های پلید و شوم استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل می دانند و به همه مسلمانان تمسک و عمل به قرآن و توصیه به سنت پیامبر عظیم الشان نبی مکرم اسلام به عنوان بهترین راه حل، تأکید کردند.
دوازدهمین نشست شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی امروز (شنبه) در تهران برگزار شد.
در این نشست آخرین تحولات بیداری اسلامی در منطقه و آسیب شناسی آن و ارائه راهکارهای برون رفت از مشکلات و نیز شناخت طرح ها و راهبردهای نظام سلطه برای تسلط کامل بر شریان های سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی جهان اسلام بررسی شد.

تگ

کامنت