قوس 04, 1398 09:24 Asia/Kabul
  • سردار سلامی : انتقام خون شهدای مدافع امنیت از آمریکا و عوامل آن گرفته خواهد شد 

فرمانده کل سپاه پاسداران ایران گفت : انتقام خون شهدای مدافع امنیت از استکبار ، آمریکا و پیاده نظام آنها گرفته می‌شود.

به گزارش ایرنا، سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عصر یکشنبه با حضور در منزل شهید مدافع امنیت «مرتضی ابراهیمی» با اعضای خانواده این شهید دیدار کرد . سردار سلامی گفت: استکبار جهانی صحنه‌گردان اصلی آشوب‌های اخیر در ایران بود.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تاکید کرد : انتقام شهدای مدافع امنیت را از آمریکا، اسرائیل و مزدوران داخلی آنها خواهیم گرفت .

سردار سلامی، به مظلومیت مدافعان امنیت در ایران که بدون سلاح گرم و ناجوانمردانه به شهادت رسیدند اشاره کرد و گفت: کسانی که در این جنایات نقش داشتند از تیررس اطلاعاتی جامعه اطلاعاتی جمهوری اسلامی در امان نیستند.

شهید مدافع وطن «مرتضی ابراهیمی»، از اعضای گردان امام حسین(ع)  در اغتشاشات اخیر در شهرستان ملارد غرب استان تهران به شهادت رسید.

اجرای طرح اصلاح قیمت سوخت (بنزین) در ایران از 24 عقرب، اعتراض مسالمت‌آمیز مردم را در تهران و برخی شهرهای دیگر ایران به همراه داشت؛ اما عده‌ای آشوبگر آموزش‌ دیده با حضور در بین مردم معترض در ایران به اموال عمومی و شخصی حتی بانک‌ها، اورژانس، آمبولانس‌ها و حمل و نقل عمومی آسیب وارد کردند.

کلیدواژه