قوس 13, 1398 13:34 Asia/Kabul
  • روحانی: ایران به مقاومت و ایستادگی در برابر تحریم کنندگان ادامه می دهد

رئیس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دشمن طی دو سال گذشته شدیدترین تحریم ها را علیه مردم ایران اعمال کرده است، گفت: ایران به مقاومت و ایستادگی در برابر تحریم کنندگان ادامه می دهد.

«حسن روحانی» رئیس جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه در بیست و ششمین همایش "بیمه و توسعه" در تهران، با اشاره به اینکه عربستان و رژیم اسرائیل عوامل اصلی نفوذ بر آمریکا برای خروج از برجام و تشدید فشارها علیه ایران بودند، تاکید کرد: ملت ایران برای استقلال و عزت کشورشان تا پای جان در برابر دشمنان ایستادگی می کنند.

روحانی با بیان اینکه ایران راه مذاکرات را مسدود نکرده است، افزود: اگر آمریکا تحریم‌های غلط، ظالمانه، غیرقانونی، نادرست و تروریستی خود را بردارد، بلافاصله سران پنج به علاوه یک می‌توانند ملاقات کنند و ایران نیز هیچ مشکلی ندارد.

رئیس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه کاهش تعهدات هسته‌ای ایران در چارچوب برجام است، اظهار کرد: ایران ناقض برجام نبوده است.

روحانی به آشوب اغتشاشگران در ایران نیز اشاره کرد و گفت: آشوبگران در اعترافات خود اذعان کردند که به صورت سازمان یافته و با برنامه ریزی در این حوادث حضور داشتند.

تگ

کامنت