دلو 26, 1398 11:11 Asia/Kabul

رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به حضور ملت مقاوم ایران در راهپیمایی 22 بهمن و همچنین تشییع سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تاکید کردند: تاب‌آوری ملت ایران در برابر فشارهای غول وحشی آمریکا، ناظران جهانی را به حیرت واداشته است.

حضرت آیت‌الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز شنبه در دیدار هزاران نفر از مداحان و ذاکران اهل‌بیت علیهم السلام، یکی از وظایف مهم جامعه مداحان را ترویج و تعمیق سبک زندگی اسلامی برشمردند و تأکید کردند: اگر بخواهیم در مقابل موج تهاجم فرهنگی دشمن، سبک زندگی را به مسیر صحیح و اسلامی آن بازگردانیم، تنها چاره، فرهنگ سازی است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی یکی از معارف عالی دینی و سبک زندگی اسلامی را فرهنگ نهراسیدن از دشمن و توکل به خدا دانستند و افزودند: اگر در روزهای اول انقلاب گفته می‌شد که ایران از لحاظ رتبه علمی و فناوری و جایگاه سیاسی و نفوذ منطقه‌ای به مرحله کنونی می رسد، کسی باور نمی کرد اما ملت ایران به خدا توکل کرد و از هیچ قدرتی نهراسید و توانست به این مرحله از پیشرفت ها دست یابد.
حضرت آیت الله خامنه‌ای همچنین با اشاره به برنامه‌ریزی اندیشکده ها و تبلیغات گسترده رسانه های غربی برای قانع کردن ملت ایران به‌منظور کوتاه آمدن در مقابل آمریکا تأکید کردند: ملت ایران به لطف خدا تاکنون ایستاده است و از این پس هم خواهد ایستاد اما این ایستادگی نیازمند تزریق مستمر نیروی معنوی به جامعه است.
ایشان با تأکید بر اینکه روح حماسی در جمهوری اسلامی ایران همچنان زنده است، افزودند: ملت ایران در همه قضایایی که نیازمند حضور پرشور و حماسی بوده، در میدان حاضر بوده اند اما استمرار این روحیه نیازمند تعمیق معارف دینی و فرهنگ سازی است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی این وظایف خطیر را از جمله مسئولیت‌های جامعه مداحان برشمردند و خاطرنشان کردند: به لطف خداوند جنس جمهوری اسلامی از همه نظر جور است زیرا نظام اسلامی، سردار نظامی خوب، مردان علمی جوان و پرانگیزه، فرهنگ سازان پرهمت و باغیرت و هنرمند و مردم آماده به کار در همه عرصه ها دارد، بنابراین با چنین ظرفیت هایی به فضل الهی، پیروزی قطعی و نهایی بر جبهه وسیع دشمن متعلق به ملت ایران خواهد بود.

تگ

کامنت