حمل 12, 1399 17:10 Asia/Kabul
  • سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:کوچکترین خطای دشمن آخرین خطای آنها خواهد بود
    سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:کوچکترین خطای دشمن آخرین خطای آنها خواهد بود

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: با گذشت 41 سال از پیروزی انقلاب و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران و با وجود همه توطئه‌ها، روند تکامل جمهوری اسلامی به سمت تمدن سازی نوین ادامه دارد.

به گزارش رادیو دری؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای با تبریک روز جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان حقایق زنده، مستحکم و الهام بخش با تولید گفتمانی مبتنی بر عدالت محوری، حق طلبی و استکبارستیزی که دامنه نفوذ آن جغرافیای بشریت را تحت تاثیر قرار داده است، جبهه مستکبران به ویژه رژیم دیکتاتور، تروریست و صهیونیست آمریکا را در صحنه تحولات راهبردی جهان به حاشیه برده و افول قدرت ظاهری آن را نیز پدیدار کرده است.

در این بیانیه آمده است: نفوذ پیام معنوی انقلاب بر قلب‌ها و دل های جوانان آزاده، نویدبخش آینده روشن و امید افزا برای رهایی بشریت از سلطه قدرت‌های شیطانی و ضد بشری از جمله نظام فریبکار، حقه باز و نیرنگ مسلک  آمریکا است.

در پایان این بیانیه آمده است: راهبرد ایستادگی و مقاومت فعال و توسعه ظرفیت‌های بازدارندگی و طلایه داری پاسداران انقلاب بالنده‌تر و مستحکم تر از گذشته ادامه خواهد یافت و کوچک‌ترین خطای دشمنان شرور و ماجراجو ضد جمهوری اسلامی ایران در هر نقطه‌ای، آخرین خطای آنان قلمداد و پاسخ های قاطع و ویرانگر جبهه انقلاب اسلامی باورناپذیر و حتی فرصت ابراز پشیمانی را از آنان سلب خواهد کرد.

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره)، در فروردین سال 1358 هجری شمسی (1979 میلادی) همه‌پرسی جمهوری اسلامی در سراسر ایران برگزار شد.

براساس نتایج این همه‌پرسی که در دوازدهم فروردین 1358 هجری شمسی (اول آوریل 1979) اعلام شد، بیش از 98 درصد واجدینِ شرکت در همه‌پرسی، با برقراری جمهوری اسلامی موافقت کردند.

به همین مناسبت، امروزسه شنبه، دوازدهم فروردین، در تقویم ایران روز جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شده است.

تگ

کامنت