جوزا 18, 1399 16:56 Asia/Kabul
  • پیام تسلیت ولایتی در پی درگذشت دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین

مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی در امور بین‌الملل درگذشت «رمضان عبدالله شلح» Ramadan Abdullah Shalah دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت.

«علی اکبر ولایتی» مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی در امور بین‌الملل و دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی روز یکشنبه در پیامی با تسلیت درگذشت «رمضان عبدالله» به مردم فلسطین و «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی و همه مبارزان جبهه مقاومت خاطرنشان کرد: «رمضان عبدالله» به عنوان شخصیتی آگاه و متفکر، دلسوز، مخلص و خستگی‌ناپذیر در راه مقاومت و مبارزه، گام‌های ارزشمند و ماندگاری را از خود در اذهان همه آزادی خواهان به ویژه ملت بزرگ ایران و فلسطین به نیکی و بزرگی ثبت و ضبط کرده است.

ولایتی تاکید کرد: مسیر عزتمند این مجاهد خستگی‌ناپذیر در حمایت از آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی تا دستیابی به پیروزی ادامه خواهد داشت.

«حمید شهریاری» دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی هم در پیامی به مناسبت درگذشت دبیر کل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین خاطرنشان کرد: مواضع و نگرش‌های جهادگرایانه و فرهنگی آن مرحوم در حافظه تمام جهان اسلام، اهالی فلسطین و به‌خصوص مردم غزه باقی خواهد ماند.

«محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس شورای اسلامی ایران نیز در پیامی با اشاره به اینکه درگذشت «رمضان عبدالله شلح» در دل تمامی دلبستگان به آرمان مقاومت و انبوهی از آزادی‌خواهان جهان، موجی از اندوه ایجاد کرده است، یادآور شد: تمامی مجاهدانی که در جنبش جهاد اسلامی تربیت شده‌اند، آرمان فلسطین را با صلابت و همانند فرماندهان صالح و مجاهد خود ادامه خواهند داد.

«رمضان عبدالله شلح» دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین بعد از مدت‌ها مبارزه با بیماری روز گذشته (شنبه) درگذشت.

تگ