میزان 08, 1399 11:08 Asia/Kabul
  • سرلشکر سلامی: آمریکا در مقابل انقلاب اسلامی، مجبور به فرسایش قدرت شد
    سرلشکر سلامی: آمریکا در مقابل انقلاب اسلامی، مجبور به فرسایش قدرت شد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ناکامی‌های آمریکا برای ضربه زدن به ایران گفت: آمریکا در مقابل انقلاب اسلامی با هنرنمایی رهبر و ملت ایران، مجبور به فرسایش قدرت شد.

سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی ایران با اشاره به اینکه آمریکا با وجود صرف هزینه برای ضربه زدن به ایران، دستاوردی به دست نیاورد، خاطرنشان کرد: دفاع مقدس سرآغاز مقاومت پایان ناپذیر ملت ایران در مقابل دنیای استکبار و جریان به هم پیوسته ظلم جهانی در برابر انقلاب اسلامی است.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه جنگ علیه ایران، جنگ جهانی بود، تصریح کرد: همه قدرت‌های بزرگ و شرکای منطقه‌ای آنان در 8 سال جنگ تحمیلی، علیه ایران بودند و از رژیم صدام حمایت کردند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه قدرت‌های بزرگ در جنگ تحمیلی، سلاح‌های پیشرفته‌ای را در اختیار عراق قرار دادند، در حالی که ایران در اوج تنهایی بود، یادآور شد: وقتی مردان مومن با ایمان و قلب‌های سرشار از آرمان و اعتقاد و باور به دشمن حمله می‌برند هیچ کس نمی‌تواند مقاومت کند.

سرلشکر سلامی همچنین با اشاره به تلاش‌های آمریکا برای انزوای ایران اظهار کرد: آمریکایی‌ها با از دست دادن نفوذ سیاسی خود در منطقه و جهان، نتوانستند هیچ پیروزی میدانی خلق کنند.

پس از سخنرانی فرمانده کل سپاه به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران ضمن قدردانی از سرلشکر سلامی، شعار مرگ بر آمریکا سردادند.

ارتش متجاوز رژیم صدام (دیکتاتور معدوم عراق) 31 شهریور سال 1359 (22 سپتامبر 1980)، تهاجم گسترده‌ای را با به کارگیری انواع جنگ افزارها علیه ایران آغاز کرد.

31 شهریور ماه در تقویم مناسبت‎های ایران آغاز هفته دفاع مقدس است.

 

تگ

کامنت