میزان 08, 1399 19:06 Asia/Kabul
  • سرتیپ قاآنی: نقش آیت‌الله سیستانی در تاریخ منطقه ماندگار خواهد بود

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نقش آیت‌الله سیستانی مرجعیت عالی عراق را در تاریخ منطقه ماندگار و الهام‌بخش دانست.

سردار سرتیپ «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز سه شنبه در دیدار با پیشکسوتان دفاع مقدس در تهران، با اشاره به تحولات سال‌های اخیر منطقه در عرصه رویارویی با تروریسم تکفیری و شکست فتنه داعش به ویژه در عراق گفت: نقش آیت‌الله سیستانی به عنوان کانون، محور و پیشران اصلی وحدت ملت عراق سرنوشت ساز و بی بدیل بوده است.

سرتیپ قاآنی، مقاومت و ایستادگی مردم عراق و تولید قدرت بومی و مردمی با حضور آحاد اقوام، طوائف و قبایل این کشور در برابر توطئه آمریکایی- صهیونیستی و سعودی داعش را محصول درایت، هوشمندی و نقش‌آفرینی محوری آیت الله سیستانی توصیف و ایشان را نماد افتخار و اقتدار مرجعیت در عراق عنوان کرد.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: نقش‌آفرینی‌های آیت‌الله سیستانی در حمایت و پشتیبانی مستمر از نیروهای مسلح و مقاومت اسلامی عراق و خنثی شدن نقشه دشمنان امت اسلامی، تاثیرات راهبردی و تاریخی در منطقه داشته است.

سرتیپ قاآنی با قدردانی از آیت‌الله سیستانی ابراز امیدواری کرد: به فضل الهی در آینده‌ای نه چندان دور با پاک شدن سرزمین عراق از لوث اشغالگران و متجاوزان، آرمان‌های شهدای مقاومت اسلامی این کشور تحقق یابد.

تگ

کامنت