میزان 10, 1399 08:58 Asia/Kabul
  • خطیب‌زاده: نتانیاهو با نمایش‌های مضحک به دنبال فریب افکار عمومی است
    خطیب‌زاده: نتانیاهو با نمایش‌های مضحک به دنبال فریب افکار عمومی است

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: نخست وزیر رژیم صهیونیستی با نمایش‌های مضحک تلاش می‌کند افکار عمومی و مجامع جهانی را فریب دهد تا مانع محاکمه سران جنایتکار این رژیم در دادگاه‌های بین‌المللی شود.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز سه شنبه در سخنان خود در آخرین روز نشست‌های هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد با قدردانی از رئیس جمهوری آمریکا برای خروج از توافق برجام مدعی شد: ایران درصدد دستیابی به سلاح هسته‌ای است.
«سعید خطیب‌زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه ایران روز چهارشنبه در پاسخ به سوال خبرنگاران درخصوص نمایش جدید نتانیاهو در مجمع عمومی سازمان ملل، این اظهارات را پرده‌ای دیگر از سلسله نمایش‌های خیمه شب‌بازی دانست که از ذهن توطئه‌گر وی و کارزار ضد اطلاعاتی سازمان‌های جاسوسی این رژیم نشات می‌گیرد.
خطیب زاده افزود: نخست وزیر رژیم جعلی، اشغالگر و کودک کش صهیونیستی با استفاده از تریبون مجامع بین‌المللی، همچنان به دروغگویی ادامه می‌دهد.
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با اشاره به ماهیت اشغالگری، خدعه و نژادپرستی این رژیم  و با توجه به در اختیار داشتن صدها کلاهک هسته‌ای، رژیم صهیونیستی را بزرگترین تهدید جهانی برای صلح و امنیت دانست.

تگ

کامنت