عقرب 05, 1399 14:51 Asia/Kabul
  • سرلشکر باقری: اگر آمریکایی ها جنگی را شروع کنند، خاتمه جنگ با آنها نیست
    سرلشکر باقری: اگر آمریکایی ها جنگی را شروع کنند، خاتمه جنگ با آنها نیست

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران با بیان اینکه اگر آمریکاییها جنگی را شروع کنند، خاتمه جنگ با آنها نیست تاکید کرد، از این رو جنگ نظامی آمریکا نیابتی شده است تا هیچ رد و پایی از خود نگذارد.

سردار سرلشکر «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران روز دوشنبه در مراسمی در تهران، با اشاره به اینکه از جهت قدرت دفاعی و بازدارندگی و آمادگی نظامی، دفاعی و یکپارچگی، نیروهای مسلح ایران در بهترین وضعیت قرار دارد گفت، بارها اثبات شده است که دشمن اگر در مقصد خود احساس ضعف کند، در تجاوز هیچ تردیدی به خودش راه نمی‌دهد.

سرلشکر باقری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در منطقه‌ای فوق‌العاده حساس در جهان به پیروزی رسید افزود، ‏قدرت و ابرقدرتی که بتواند در این منطقه تسلط پیدا کند در رأس هرم قدرت جهانی قرار خواهد گرفت.‏

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران همچنین با اشاره به خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم های ظالمانه ضد مردم ایران اظهار کرد، همه جهانیان اذعان دارند ایران به تعهدات خود پایبند بوده است اما با این وجود، آمریکائی‌ها از برجام خارج شدند و تحریم و فشار علیه ملت ایران را در پیش گرفتند.

سرلشکر باقری با بیان اینکه هدف دشمن برای ایران کاملا مشخص است اظهار کرد، دشمن می‌خواهد ملت ایران راهبردها و سیاست‌های تحمیلی آمریکا را بپذیرد.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران با اشاره به اینکه ایران رویکرد مقاومت فعال را در پیش گرفته است خاطرنشان کرد، امروز خام‌فروشی در کشور کاهش پیدا کرده است و ملت و دولت توانسته اند تهدید دشمن را به فرصتی برای خوداتکایی تبدیل کنند.

 

تگ

کامنت