قوس 10, 1399 13:26 Asia/Kabul
  • نقش منافقین و رژیم صهیونیستی در ترور دانشمند هسته ای ایران
    نقش منافقین و رژیم صهیونیستی در ترور دانشمند هسته ای ایران

براساس اطلاعات تکمیلی که بدست خبرگزاری "ایران پرس" رسیده، ترور شهید «محسن فخری زاده» دانشمند ممتاز هسته ای و دفاعی توسط یک تیر بار کنترل از راه دور صورت گرفته است که روی خودروی نیسان نصب شده بود.

بر اساس این اطلاعات، این تیر بار که با استفاده از کیت ویژه کنترل از راه دور ساخت اسرائیل تجهیز شده بود به محض قفل شدن روی تصویر شهید فخری زاده شلیک کرده است.
اطلاعات بدست آمده همچنین مشخص کرده است که انتخاب خودروی نیسان با دو هدف صدمه زدن به تیم حامل شهید  فخری زاده و نابود کردن کنترل از راه دور صورت گرفته بود تا شواهد موجود را کاملاً نابود کند.
خبرنگار خبرگزاری ایران پرس هم  به اسناد معتبری از جزئیات ترور دانشمند هسته ای ایران دست یافته که نقش و دست داشتن سرویس اطلاعاتی رژیم اسرائیل و گروهک تروریستی منافقین در این ترور را تایید می کند.
براساس اطلاعاتی که به دست خبرگزاری ایران پرس رسیده است بقایای سلاح استفاده شده توسط تروریستها در ترور شهید «محسن فخری زاده» رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نشان می دهد این سلاح ساخت اسرائیل بوده است.
براساس این اطلاعات، برروی سلاح مورد استفاده در این اقدام تروریستی طرح ساخت اسرائیل حک شده است.
اطلاعات به دست امده همچنین مشخص کرده است که انفجار خودروی نیسان با دو هدف صدمه زدن به تیم حامل شهید فخری زاده و نابود کردن سلاح کنترل از راه دور انجام شده است تا شواهد موجود را کاملا نابود کنند اما بقایای سالم سلاح مشخص کرده که این سلاح ساخت اسرائیل بوده است.
دکتر «محسن فخری زاده» رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران، عصر جمعه گذشته در یک حمله تروریستی در منطقه آبسرد دماوند استان تهران به شهادت رسید.

کلیدواژه