جدی 16, 1399 15:15 Asia/Kabul
  • شهید سلیمانی مکتب مبارزه با تروریسم بنیانگذاری کرد
    شهید سلیمانی مکتب مبارزه با تروریسم بنیانگذاری کرد

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سردار سپهبد شهید «قاسم سلیمانی»بنیانگذار مکتب مبارزه با تروریسم بود.

حجت الاسلام «عبدالله حاجی‌صادقی» نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری ایران پرس افزود: سردار سلیمانی با عزمی راسخ برای مبارزه با تروریسم به میدان آمد و نخستن مرد عمل در مبارزه با تروریست‌ها بود.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: سردار سلیمانی نه فقط خود در میدان مبارزه با تروریسم وارد شد، بلکه هزاران جوان انقلابی را در سراسر جهان هدایت کرد و انگیزه بخشید و مکتب مبارزه با ترورسیم را بنا گذاشت.
سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و «ابومهدی المهندس» معاون پیشین سازمان الحشد الشعبی عراق به همراه هشت نفر دیگر از همرزمانشان بامداد جمعه سوم ژانویه 2020 (13جدی1398) در مسیر فرودگاه بغداد در اقدام تروریستی کاخ سفید و به دستور مستقیم «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، با شلیک راکت از پهپادهای ارتش این کشور، به شهادت رسیدند.
این جنایت پلید آمریکا ضد فرماندهان مقاومت سبب شد که نمایندگان منتخب مردم عراق در پارلمان این کشور مصوبه اخراج نیروهای بیگانه از کشورشان را تصویب کنند تا مرحله دیگری از مبارزه مردم عراق ضد اشغالگری آمریکا آغاز شود.

کلیدواژه