دلو 01, 1399 19:27 Asia/Kabul
  • سرلشکر موسوی: دشمن دچار محاسبات غلط شود پشیمان می‌شود
    سرلشکر موسوی: دشمن دچار محاسبات غلط شود پشیمان می‌شود

فرمانده کل ارتش ایران گفت: دشمن اگر دچار محاسبات غلط شود و بر پایه محاسبات غلط و اشتباه اقدام کند، پشیمان خواهد شد.

امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه در حاشیه رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این رزمایش بخشی از توان نیروی زمینی ارتش را که با پشتیبانی نیروی هوایی و حضور مؤثر هوانیروز و تیپ‌های نیروی زمینی در منطقه حساسی از کشور برگزار شد به منصه ظهور رساند.

وی با اشاره به توان رزمی و برد عملیاتی تیپ‌های حرفه‌ای نیروی زمینی ارتش و بیان اینکه طی این دو روز چندین نوع عملیات ترکیبی در جریان رزمایش اقتدار ۹۹ نزاجا انجام شد، افزود: در این رزمایش تلفیقی از جنگ افزار و تجهیزات را از نیروهای چند مهارته و یگان‌های چند منظوره ارتش مشاهده کردیم.

فرمانده کل ارتش ایران در تبیین عملیات ترکیبی و چند وجهی گفت: عملیات ترکیبی از پیچیده‌ترین نوع عملیات‌ها است که معمولاً توسط نیروهای واکنش سریع و تیپ‌های حرفه‌ای انجام می‌شود و نیروی زمینی در این رزمایش نشان داد که در بالاترین سطح آمادگی جهت اجرای عملیات‌های ویژه و ترکیبی قرار دارد.

سرلشکر موسوی تصریح کرد: سلسله رزمایش‌هایی که در طول یک ماه گذشته در سطح نیروهای مسلح کشور برگزار شد، در واقع هشداری برای دشمنان ملت و بدخواهان نظام بزرگ ایران اسلامی است که در صورت بروز هر گونه حرکتی که بر پایه محاسبات غلط انجام گرفته باشد پشیمان خواهد شد.

فرمانده کل ارتش ایران تاکید کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آماده هستند تا آخرین قطره خون از ملت ایران دفاع کنند.

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه در سواحل مکران آغاز شد.

تگ