دلو 10, 1399 12:27 Asia/Kabul
  • امیر دادرس: نیروهای مسلح ایران در بالاترین سطح از توان دفاعی قرار دارند
    امیر دادرس: نیروهای مسلح ایران در بالاترین سطح از توان دفاعی قرار دارند

جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح ایران در بالاترین سطح از توان دفاعی قرار دارند.

به گزارش خبرنگار رادیو دری، امیر «محمدحسین دادرس» جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره آمادگی ارتش ایران برای پاسخ به تهدیدات احتمالی که از سوی دشمنان در روزهای اخیر مطرح شده است، گفت: دشمنان به خوبی می‌دانند آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از جمله ارتش در چه سطح و کیفیت بالایی قرار دارد.

جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه زمانی تهدیدات ظاهر و عملی می‌شوند که آمادگی و قدرت دفاعی در یک کشور وجود نداشته باشد، تاکید کرد: امروز آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از جمله ارتش در چنان حدی است که هر اقدام ناشایستی صورت بگیرد پاسخ به مراتب بیشتر و مخرب‌تر از اقدام دشمن خواهد داشت.

امیر دادرس در ادامه با اشاره به برگزاری رزمایش‌های تخصصی ارتش گفت:در این رزمایش‌ها توانمندی خود را در پشتیبانی و پاسخ قاطع به تهدیدات دشمنان،به خوبی نشان دادیم.

جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین درباره امنیت مرزهای کشور نیز گفت: وضعیت امنیت در مرزها بسیار عالی است و همه مرزهای ایران بوسیله تجهیزات بسیار پیشرفته و با بهره‌برداری از تجهیزات نوین به صورت شبانه روزی کنترل می‌شود.

کلیدواژه