حوت 12, 1399 12:42 Asia/Kabul
  •  فرمانده کل ارتش ایران: نباید اجازه دهیم هیمنه فرو ریخته نظام سلطه دوباره احیا شود

برون مرزی - فرمانده کل ارتش ایران تاکید کرد : ارتش ریشه در دفاع مقدس و دفاع از حریم اهل بیت دارد و نباید اجازه دهیم هیمنه فرو ریخته نظام سلطه دوباره احیا شود.

به گزارش رادیو دری، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش ایران در مراسم دانش آموختگی دوره ششم دکتری فرماندهی عملیات مشترک و مرکب و دوره سی ام کارشناسی ارشد مدیریت دفاعی دافوس آجا که امروز در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد، اظهار داشت: ملت بزرگ ایران بیش از ۴۰ سال است که پنجه در پنجه نظام سلطه دارد و او را در عرصه های مختلف زمین‌گیر کرده است.

وی افزود، این رویارویی بیش از ۴۰ ساله در همه عرصه‌ها و مولفه‌های قدرت جریان دارد و شما به عنوان نماد مولفه قدرت نظامی که ماموریت دفاع از استقلال، حدود و ثغور نظام اسلامی و آرمان‌ها و ارزش‌های این ملت بزرگ را برعهده دارید وظیفه دارید که نگذارید هیمنه فرو ریخته نظام سلطه دوباره احیا شود.
فرمانده کل ارتش ایران تصریح کرد: شما ماموریت دارید که اجازه ندهید سرعت سقوط نظام سلطه و اقمار آن کند شود و برای اجرای موفقیت آمیز این ماموریت بزرگ در این پیچ تاریخی و در گام دوم انقلاب اسلامی مسئولیت سنگین ارتقاء توان و آمادگی رزمی و تعالیم معنوی رسیدگی به وضع معیشت همرزمان و هم افزایی بیش از گذشته برای شما الزام آور است.

تگ