حوت 25, 1399 14:42 Asia/Kabul

آیین رونمایی از شهر موشکی جدید نیروی دریایی سپاه و الحاق تجهیزات موشکی به این نیرو با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری رادیو دری، آیین رونمایی از شهر موشکی جدید نیروی دریایی سپاه و الحاق تجهیزات موشکی به این نیرو  امروز (دوشنبه) با حضور سردار سرلشکر پاسدار  " حسین سلامی "  فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، و جمعی از فرماندهان و مسئولین عالی رتبه نیروهای مسلح برگزار شد.

در شهر موشکی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، انبوهی از سامانه ها و موشک های کروز و بالستیک با بردهای متنوع به نمایش درآمد.

آیین الحاق تجهیزات جنگ الکترونیک،  به نیروی دریایی سپاه  نیز  با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی و  دریادار پاسدارعلیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه  برگزار شد.

در این مراسم سامانه ها و تجهیزات موشکی با قابلیت ها و ویژگیهای عملیاتی جدید اعم از شلیک دقیق از عمق و محل های پدافند غیرعامل، پرتاب مین در بردهای مختلف، شلیک 360 درجه، شلیک در حال حرکت، قدرت مقابله با جنگ الکترونیک و افزایش برد و توان تخریب به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه الحاق شد.

این تجهیزات، را  متخصصان  توانمند ایرانی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، شرکت های دانش بنیان و بخش های تحقیقاتی سپاه و جهاد خودکفایی نیروی دریایی سپاه طراحی کرده اند  و ساخته اند.

 

 

کلیدواژه