حمل 23, 1400 17:06 Asia/Kabul
  • سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سد مستحکمی مقابل بدخواهی دشمن
    سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سد مستحکمی مقابل بدخواهی دشمن

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سد مستحکمی مقابل بدخواهی دشمن است.

به گزارش رادیو دری،  " سردارسرتیپ پاسدار محمد پاکپور" فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  روز دوشنبه در بازدید از خطوط مرزی جنوب شرق، شرق و شمال غرب ایران  گفت: سپاه فدایی و خادم مردم و سدی مستحکم در برابر بدخواهی دشمن است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  افزود: در شرایطی که دشمن همه توانمندی ها و امکانات خود را برای به زانو درآوردن مردم ایران در مسیر آرمان خواهی انقلابی و استقلال طلبی به کار گرفته است، سپاه مردمی، با صلابت و اقتدار یکی از بزرگترین عوامل شکست و ناکامی دشمن بوده است.

به گفته سردار پاکپور: در حوزه امنیتی رصد و خنثی سازی برخی از عوامل و گروهک های تروریستی نیابتی را که برای آسیب زدن به امنیت مردم اجیر و تجهیز شده اند را یکی از مهمترین ماموریتها می دانیم.

سردار پاکپور در جریان این بازدیدها، اقدامات صورت گرفته برای تقویت و به روز رسانی تمهیدات و توانمندی های نیروی زمینی سپاه  پاسدارن انقلاب اسلامی را یک راهبرد نهادینه شده در مسیر مقابله با تهدیدات و خنثی سازی دسیسه های تروریستی دشمن عنوان کرد.

کلیدواژه