حمل 31, 1400 11:44 Asia/Kabul

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : راه شهید حجازی و جبهه مقاومت همچنان استمرار دارد.

به گزارش رادیو دری ، سردار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز سه شنبه در مراسم تشییع شهید سردار «سید محمد حجازی» در اصفهان مرکز ایران افزود: امروز جبهه‌های مقاومت از ایران تا لبنان سوریه، فلسطین و یمن و فرزندان مقاومت که از این مکتب درس گرفته اند یک اقدام اساسی در مقابل رژیم صهیونیستی دارند، این مسیر مقاومت تا رسیدن به حکومت امام زمان (عج) ادامه خواهد یافت.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد:این مسیری است که خداوند وعده به پیروزی داده و با صلابت و موفقیت به جلو خواهد رفت و تنها جایی که توقف می‌کند که حکومت جهانی امام زمان تشکیل شود.

سردار قاآنی با بیان اینکه شهید حجازی بسیج را به  عنوان پشتوانه انقلاب اسلامی هدایت کرد به تلاش های این شهید بزرگوار در حوزه تقویت جبهه مقاومت نیز اشاره و تصریح کرد: در دفاع مقدس هر کجا نیاز بود در مناطق ماموریتی از پایگاه منتظران شهادت در اهواز تا کوه‌های سر به فلک کشیده کردستان و قرارگاه قدس انسان‌های نمونه‌ای حضور داشتند که یکی از آنها شهید حجازی بود.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکشنبه شب در اطلاعیه ای از شهادت سردار سرافراز، «سید محمد حجازی» جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه بر اثر عارضه قلبی خبر داد.

مراسم تشییع  پیکر  شهید سردار «سیدمحمد حجازی» جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی، امروز (سه شنبه) در فضای بازِ دانشکده پرواز  هوانیروز اصفهان  با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد. 

در این مراسم، جمعی از نیروهای مسلح ، فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولان استانی با این شهید سرافراز وداع کردند.

نقش‌آفرینی سردار سیدمحمد حجازی در تقویت حزب‌الله لبنان و جبهه مقاومت از درخشان‌ترین نقاط کارنامه این شهید بزرگوار است.

کلیدواژه