ثور 08, 1400 18:21 Asia/Kabul
  • سردار سرلشکر سلامی: قدرت سازی برای دیپلماسی‏‎؛ هنر سردار سلیمانی
    سردار سرلشکر سلامی: قدرت سازی برای دیپلماسی‏‎؛ هنر سردار سلیمانی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تاکید کرد " سردار سلیمانی " این هنر را داشت که دیپلماسی را به خدمت میدان آورد و در عین حال برای دیپلماسی نیز قدرت ساخت.

به گزارش رادیو دری،  سردار  سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به نقش سرنوشت ساز و تعیین کننده سردار قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  گفت: سردار سلیمانی این هنر را داشت که دیپلماسی را به خدمت میدان آورد و در عین حال برای دیپلماسی نیز قدرت ساخت.

سرلشکر  سلامی افزود : این قوت و جامعیت شخصیت سردار سلیمانی  بود که هم در میدان جهاد می‌جنگید و هم می‌توانست اجماع بسازد، ائتلاف ایجاد کند و آرایش سیاسی صحنه را تغییر دهد و در عین حال برای دیپلماسی نیز قدرت بسازد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  همچنین گفت : دیپلماسی بدون مضمون و محتوای قدرت صوت و کلمه است و امروز جهان برای صوت و کلمه‌ای که بدون پشتوانه قدرت باشد احترامی قائل نیست، نفوذ کلام پشتوانه قدرت می‌خواهد، که  سپاه و نیروی قدس آن و فرمانده رشید و فرماندهان شجاع آن این قدرت را می ساختند.

سرلشکر سلامی، حقایق امروز منطقه را صحنه شکست دشمن و قدرت امت اسلامی خواند وافزود :  نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی   با گسترش پیشانی دفاعی و جنگی اسلام قدرت استکبار را تجزیه کرده است.

کلیدواژه