ثور 16, 1400 08:50 Asia/Kabul
  • سردار سلامی: سردار سلیمانی روح مقاومت در همه سرزمین‌ های اسلامی بود
    سردار سلامی: سردار سلیمانی روح مقاومت در همه سرزمین‌ های اسلامی بود

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد، سردار سلیمانی روح مقاومت در همه سرزمین‌های اسلامی بود.

"سردار سرلشگر  حسین سلامی" فرمانده کل  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در برنامه گفت و گوی ویژه خبری شبکه دوم سیما گفت:  در آستانه روز قدس هستیم و  سردار شهید قاسم سلیمانی فرمانده بزرگ شجاع و  بیرقدار آزادی قدس و مشعل‌دار روح مقاومت در همه سرزمین‌های اسلامی بود. 

سردار سلامی افزود: هنر سپاه قدس شکست دادن قدرت آمریکا و یک برانگیختگی در مقابل این کشور در منطقه بود.

به گفته سردار سلامی، آمریکا مجبور است که به تدریج منطقه  غرب آسیا را ترک کند و  امروز بخش هایی از واحدهای نظامی ارتش تروریستی آمریکا از افغانستان در حال خروج است که این فرآیند خروج حاصل تحمیل اراده ملت ها به شمار می رود.

سلامی خاطر نشان کرد، این اراده  از طرف ملتهایی که آمریکایی‌ها سرزمین آنها را برای مدت ها اشغال کرده بودند شکل گرفته که نمونه آن را در عراق در حال مشاهده هستیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  همچنین گفت: آمریکایی‌ها  تحت فشار سیاسی، افکار عمومی و  جریانات و گروه‌ های مقاومت هستند.

سردار سلامی تاکید کرد،  پیوستگی که در جبهه ائتلافی از شیاطین و مستکبران عالم می‌دیدیم در حال شکسته شدن است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان  کرد: آمریکا نمی‌تواند برای عربستان سعودی و نجات آن‌ها از یک شکست آشکار اقدامی را انجام دهد و  مانع شکست عربستان در مقابل مجاهدان یمنی شود.

سردار سلامی همچنین گفت: شکنندگی و آسیب پذیری را در سیستم امنیت ملی رژیم اسرائیل می‌بینیم، ولی آمریکا نمی‌تواند کمکی به رژیم صهیونیستی کند.

کلیدواژه