ثور 16, 1400 08:53 Asia/Kabul
  • ثمره \
    ثمره \"روز جهانی قدس\" خنثی‌سازی معامله قرن و شکست هیمنه رژیم صهیونیستی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین اللملی حمایت از انتفاضه فلسطین، به مناسبت "روز جهانی قدس" در بیانیه ای اعلام کرد، ثمره این روز مقاومت، خنثی‌ سازی معامله قرن و شکست هیمنه رژیم صهیونیستی است.

به گزارش رادیودری، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین اللملی حمایت از انتفاضه فلسطین در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس تاکید کرد، روز جهانی قدس بیانگر عزم راسخ آزادیخواهان و حامیان ملت فلسطین جهت اثبات نامشروع بودن اشغال سرزمین فلسطین و لزوم آزادی آن از طریق مقاومت و برگزاری همه پرسی حق تعیین سرنوشت است.

در این بیانیه آمده است،  پاسداشت روز جهانی قدس؛ برگزاری تظاهرات بازگشت در غزه مقاوم و انتفاضه رمضانی اخیر در قدس، نوید فروپاشی رژیم جعلی و پوشالی صهیونیستی و آزادی سراسر سرزمین فلسطین بویژه قدس شریف و مسجدالاقصی را برای  مومنین، آزادیخواهان و حامیان جهانی ملت فلسطین دو چندان نموده است.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین اللملی حمایت از انتفاضه فلسطین، در این بیانیه آورده است، مداومت ملت های جهان در بزرگداشت روز جهانی قدس بیانگر عزم راسخ آزادیخواهان و حامیان ملت فلسطین جهت اثبات نامشروع بودن اشغال سرزمین فلسطین و لزوم آزادی آن از طریق مقاومت و برگزاری همه پرسی حق تعیین سرنوشت است.

در این بیانیه آمده است، جمهوری اسلامی ایران به زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی،  با تمام توان به حمایت همه جانبه از حقوق مشروع ملت فلسطین تا آزادی قدس و مسجدالاقصی و سراسر فلسطین ادامه خواهد داد.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین اللملی حمایت از انتفاضه فلسطین، در این بیانیه تاکید کرد همه مسلمانان جهان، ملت های حامی فلسطین و آزادیخواهان همچنان در کنار ملت بی پناه فلسطین در مقابل زورگویی، تجاوز، خشونت و جنایات رژیم صهیونیستی بایستند.

کلیدواژه